Comments

  • Transferi - rasprave
    Jesam ja nešto propustio ili se tu hvali klub koji uz više love ima slabije rezultate od dinama?
  • Transferi - rasprave
    Novinari su najniži oblik života na zemlji!
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Volim ove rasprave o cijenama ulaznica...

    Realno... ulaznice za utakmice na maksimiru bi trebale biti besplatne, čak bi klub trebao plaćati ljudima što uopće dolaze na tu sramotu...

    Odlazak na maksimir je čisti mazohizam!
    Platiti ulaznicu za maksimir je kao da odeš u dućan i kupuješ trulu rajčicu ili pljesniv kruh...
  • UCL - 2.pretkolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 25.07.2023. - 20:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Dosta dobro je to bilo... jedini minus su nešto slabike reakcije u završnici. Realno, trebalo im se utrpati još pokoji gol...

    Ono što me više zabrinjava su prekidi. Ovi su imali valjda 3 kornera i sva tri su bila opasna.
  • Transferi - rasprave
    6 milja za dvojac iz lokse, bez dodataka je po meni OK cijena... klinci su talentirani i da samo jedan uspije... sigurno će se zaraditi budućom prodajom.
  • Transferi - rasprave
    Veli sikic da je za stojkovica u vrlo ozbiljno igri i hajdukbbb medimurje

    S čim? S ovim što šikić traži po medijima morali bi nekoliko puta probiti svoju rekordnu plaćenu odštetu...a prodali nisu nikoga. Šta su alkemičari pa stvaraju zlato iz šarafa pomoću kamena mudraca?
  • 1.HNL 2023./2024.
    Ako je kazna stvarno tolika, Leko je popio metak za blagu kaznu koju je dobio livaja, vuk sit, ovce na broju...

    Kaže strahonja da je kod penala za dinamo prekršaj upitan... koji k? Pa čak se ni sam mlakar nije bunio, jer je prekršaj bio očit.... kome su potrebni takvi klaunovi u medijskom prostoru?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Problem je što se nakon rata Bosna kod mnogih smatra muslimanskom, a Hercegovina hrvatskom ili katoličkom pa su sada ovi rubni gradovi odjednom svi Hercegovina.marcio amoroso

    Upravo to... što je krajnje pogrešno razmišljanje. Pojam bosna nema nikakve veze sa islamom i nastao je puno prije prodora osmanlija.

    Najbolje od svega, hercegovina je puno mlađi pojam, nastao zbog "hercega" stjepana kosače, koji je sjedio na više stolica, a drugi naziv koji je koristio za svoje posjede, koje je dobio slizavši se sa osmanlijama i srpskim despotom protiv vlastitog zeta, bosanskog kralja... je bio: vojvodstvo svetog save. :sweat:
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2023./2024.
    Želim im da nikada ne zaigraju skupine europskog natjecanja.

    Apsolutno mi je svejedno kad se priključujemo, ako ne možemo potaracati par klubova iz pretkola LP, onda i ne zaslužujemo skupine LP.

    Uostalom, NK koeficijent mogu nabildati osijek i rijeka, gorica, istra, lokomotiva...a oni nek popuše svaku utakmicu.
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2023./2024.
    Krenulo je naricanje po medijima kako hajduk ima najtežu skupinu...mada ne vidim po čemu.

    Rijeka je nositelj, normalno da ima lakšu... al ne vidim što je to u osijekovom slučaju toliko lakše i je li uopće.

    Oba kluba su dobila turke i portugalce, znači sve u 10 deka.

    AZ i gent također klubovi istog ranga, čak su i susjedi po koeficijentu.

    Paok i plzen, također sličan matchup...

    Jedina razlika je ovaj par više koji osijek ima u svojoj podskupini, švedi i švicarci...al prošle godine smo na slučaju rijeke vidili kakvi su šveđani.
  • 1.HNL - 1.kolo - Dinamo Zagreb - Hajd.u.k - 21.07.2023. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Da se ovakva utakmica odigra 10 puta, koliko bi ih Dinamo pobijedio?SAS1987

    pa igrali smo dva puta u tjedan dana, na istom stadionu, protivnik je čak bio u istim dresovima.

    rezultat: pobjeda i poraz!
  • 1.HNL - 1.kolo - Dinamo Zagreb - Hajd.u.k - 21.07.2023. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Klupa nam je tankaLovroZG

    lupa za HNL nije tanka, o čemu mi pričamo????

    možemo pričati da je to problematično za europu, al za hrvatske prilike, ajmo biti realni...
    čovjek je napravio 2 zamjene...a minute nisu dobili bočkaj, emreli, menalo, marin, perković... o čemu mi pričamo, sve igrači sa respektabilnim iskustvom.

    pa taj antonio marin, koji nije ni blizu ispunio očekivanja je prošlu polusezonu bio standardan u rijeci, čak i zabio hajduku,...ako on nije upotrebljiv za 15minuta, kako dolček je, ajd nek mi netko objasni????
  • 1.HNL - 1.kolo - Dinamo Zagreb - Hajd.u.k - 21.07.2023. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Stoka s juga nema srama, traze 3 penala :lol: kod drugog gola nista sporno :lol:Efes Pilsen

    meni bi bilo čudno da je situacija drugačija i da se ne bune oko nečega...

    netko spominje situaciju sa ristovskim...nisam primjetio, al da je tu bilo ikakvog materijala, najmanje sedmorica bi navalila na glavnog suca, a najmanje petorica sa klupe bi naganjala pomoćnika i četvrtog suca.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    cijena novog dresa je poprilično paprena...
    da bi dobio dres u varijanti koja je približna onoj u kojoj se igraju utakmice, treba izdvojiti 110 eura.

    to je debelo previše, pogotovo kad se u obzir uzme naš standard....
    dres borussije dortmund u punoj varijanti dođe 103 eura.... meni baš nije normalno da borussia dortmund ima jeftinije dresove od dinama.