Comments

  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    BiH protiv Walesa (prva u gostima) i ako prođu protiv Italije ili Irske za SP.don

    Ma ide BiH na Sp... Wales prolaze na penale, Sjeverni Irci tuku očajne žabare.. i u finalu Bosna tuče Sjevernu Irsku

    Trust the process.

    Žabari su losi da nebi stavio na njih ni 5 centi.
  • Fran Topić #30
    definitivno da treba dobivati vise minuta isto kak i svi ostali igraci.
    Tko zna, mozda Topic postane "novi Sucic" tj igrac koji je dosel na mala vrata i s vremenom postal dobar igrac.
    Nebi to bil prvi takav slucaj.

    Nadam se samo da bu Kova pocel koristiti rotaciju kak spada.
  • HNK - 1/8 finala - Karlovac 1919 vs. Dinamo - 19.11.2025. - 17h - Karlovac, Stadion Čavlek
    ok rista, naj kaj zameriti. Ja sam malo zgleda krivo interpretiral.
  • HNK - 1/8 finala - Karlovac 1919 vs. Dinamo - 19.11.2025. - 17h - Karlovac, Stadion Čavlek
    Zna on kad hoce. Danas dobarCrni86

    Cesto se slozim s tvojim komentarima i smatram da imas ispravna razmisljanja.. ali brate.. ovo ti je bezveze.
    To je jos klinac koji nadolazi i kritizirati njega je bezveze. Jbg al je tak. Ima mali nekaj, zajebal bu i to je normalno.
    Nek samo radi na sebi i svojim vjestinama i veselili se bumo jos njegovim potezima.
  • HNK - 1/8 finala - Karlovac 1919 vs. Dinamo - 19.11.2025. - 17h - Karlovac, Stadion Čavlek
    Malo glupo pitanje kak smije Topic nastupiti danas, a jucer igral za u21 repku?
  • Ismaël Bennacer #4
    A ofenzivna igra nam je zadnjih 5,6 utakmica zivi uzas i za to sigurno nije kriv NevisticCrni86

    Djelomicno se slazem s tom tvrdnjom.
    Naravno da Nevistic nije kriv kaj mi slabo kreiramo.
    Ali isto tak je, jer veznjaci igraju ziheraski jer se boje izgubljene lopte i mogucnosti da nam iz protuudara suparnici zabiju gol jer ovaj nemre nist obraniti.
    Jbg u svakoj momcadi sve pocinje od golmana.. da imamo vratara kak spada koji nekaj obrani.. onda nebi navala bila u takvom grču.
    Zato dolazi jednim dijelom do besmislenog kruzenja bez preuzimanja ikakvog rizika.

    Kad je momcad sigurna u golmana, tad igraju lakse, ne razmisljaju kaj ako zgubim loptu.. te odmah i lopta ide lakse i brze od noge.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    S vremena na vrijeme se poteze pitanje ostavljanja/micanja prefiksa Građanski.
    Znamo svi kak i tko je dodal taj prefiks, kuzim one koji bi to promijenili, ali jebemu dosta je bilo promjena imena.
    Kak je par postova iznad napisano.. Građanski je Dinamo i Dinamo je Građanski!
  • Mlađe Kategorije
    Decki bez zamjerke ali meni je to luzerski mentalitet.
    Ti klinci bi sutra trebali preuzeti glavne role u seniorskoj momcadi.
    Ok, naravno da ne svi.
    Baza igraca je ogranicena.
    Znam da nam je infrastruktura u kurcu, da savez ne mari puno za nogomet.
    Ima tu dosta olakotnih okolnosti, al opet.
  • Mlađe Kategorije
    Jos jedan šamar savezu, svima ukljucenima u proces stvaranja igraca.
    Mozda korisno da se svi osvijeste da se ne radi dobro, a mozda uzaludno pa se nastavi dalje istom šprancom.
    Takve smotre nam pokazu zapravo gde nam je struka, koliko se radi na educiranju trenera itd.

    Svi napreduju, a mi u najboljem slucaju stagniramo.

    Nema veze, sve to je pokril plasman seniorske vrste na SP.
    Vozi dalje Miško

    Dosel bu dan kad ce svi miševi bježati s broda koji tone i upirati prstom trazeci krivca u nekom drugom.

    Jebote Uzbekistan da te jebo.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Stojke ima taj potez za dobit dupli zuti ekspresnoEfes Pilsen

    Kad se sjetim koliko se Stojketu jebalo sve zivo i mrtvo.. a nama igra beka KTC legenda koji krpa sve.
  • Transferi - rasprave
    mislis da se Soldo i Mudrazija ko etablirani hnl igraci ne mogu prodati u Poljsku, neki osrednji klub Belgije?
    Mi nismo mogli prodati višak igraca jer su imali brutalne ugovore.
    Za par sto keka se moze svaki igrac prodati.. kak ces prodati panja Menala ako u Dinamu ima 400 keka? Ovak je dobil raskid i lovu plus placica u Ri i postotak transfera. Ako klub kupuje igraca ne zeli platiti npr 300 keka i jos da igracu da 30 posto od buduceg transfera.
  • Transferi - rasprave
    vidli bumo dalje.
    Sad vise nema igraca za dzabe.
    Lakse je njemu razvijati igrace kad nema pritiska da nekaj mora.
    U Dinamu se mora isporuciti rezultat. Sve ispod toga je katastrofa.
    Ako nist ne napravi - dobro, ak napravi opet dobro.
    Kod nas nema tog lufta di mores jednog npr Pasalica forsirati dok ne proigra.
  • Transferi - rasprave
    Mato Galić napisao je da bi Boban puno toga mogao i trebao naučiti od MiškovićaCastAway1986

    Hahaha vidimo sad tog Miskovica kak je sposoban i kak je njegova Rijeka uspjesna.
    Lako je biti uspjesan kad ti najveci klub u drzavi konstantno lifra svoje otpatke pa ti otpatci s konstantnim forsiranjem nekog vraga i odigraju.
    Isto tak koliko love smo poslali u Rijeku, a samo smo od Gavranovica imali koristi.
    Kak god je dobro za ligu da ima vise dobrih klubova.. al za Rijeku imam isto misljenje ko i za tovare.. da se ugase, od srece bi se napio taj dan.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Nek udare na Dinamo kruha ce bit gladni.NitkoBitan



    Proročanske riječi koje svakim danom sve vise dobivaju na tezini
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ako je stvarno sve iskomunicirano sa Gironom.. mislim da Livi vise nebu ni na klupi.