Comments

  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Zanimljivo kako je ovo izbačeno odmah poslije Milana...Paggini

    Na stranu je li to sve istina ili nije, ali ne shvaćam poantu ovog. Da se izbacilo prije Milana pisali bi da je to namjerno rušenje atmosfere pred utakmicu sezone.
  • Ivan Nevistić #33
    da, ali ga te kritike čine jačim i nije vidljiva razlika u njegovom doprinosu dok je govor tijela isti kao uvijek. Pogledaj jučer Nevistića kako je izgledao prije početka utakmice i kako je izgledao za vrijeme iste. Činjenica je da nije na razini cijelu sezonu, dijelom zbog ozljeda, dijelom zbog suigrača, ali 56% obrana u Ligi prvaka i 53% u HNL-u je jako loše. Otprilike svaki drugi udarac je gol. Na staroj slavi se ne živi, meni je on drag kao igrač, ali ako nije na razini onda nije na razini i gotovo. Najbolje bi bilo i za njega i za nas da preskoči barem Osijek.
  • Transferi - rasprave
    imamo točno 2 milijuna razloga da dovedemo lijevog beka i riješimo tu poziciju napokon. Ako ne dođe Ivanušec, neće mi biti tako jako žao, Pjaca mora biti prva opcija na lijevom krilu, a desno će zatvoriti i Stojković ako treba kad se vrati Sučić. Do tad se nadam da eksplodiraju Cordoba ili Mbuku.
  • Ivan Nevistić #33
    nisam napisao da se ne može nositi s pritiskom i kritikama, nego ako se ne može nositi s tim. Prošle sezone nije bio standardan, prvi dio sezone je znao kiksati i opravdano se mijenjao sa Zagorcem i mislim da je i sam spomenuo da je Betis, ako se ne varam, bio ključ da ga "odčepi" jer bi pao i bilo bi gotovo za njega u Dinamu ili je on razmišljao o odlasku tada, tako je nešto bilo. Ove sezone u prvom dijelu imamo najgore golmane lige, prosječno 55% obrana, to je jako slabo. Ok, nisu samo oni krivi, ali možda se premalo to apostrofiralo. Bio je Neva i ozlijeđen, ali očekivalo se da će ući u drugi dio sezone kako treba, ali njegov govor tijela je jako loš, nema samopouzdanja i za to ne mogu biti krivi navijači. Kako Kulenović može istrpiti kritike kojih je daleko više? On nikad ne pokazuje loš govor tijela, on ima konstantu onoga što (ne)radi i (ne)može. Ja se nadam da će se podići Neva, ne želim situaciju da na ljeto moramo kupovati opet prvog golmana.
  • Ivan Nevistić #33
    čini se da ima problema s ozljedom što ga malo amnestira. Nevezano za to, ako imaš problema s pritiskom i kritikama, onda nisi igrač za Dinamo. Nadam se da će se vratiti na pravi put, ali neka prvo zaliječi tu ozljedu i onda možemo računati na njega. Ovako nema smisla, loše je ušao u drugi dio sezone, a prvi dio sezone su nam golmani bili najgori u ligi po postotku obrana i prošli djelomično lišo kritika.
  • Bivši Igrači & Treneri
    klasična rolica i probijanje golmana, fantastično.
  • Martin Baturina #10
    Možda i najbolja njegova utakmica, koliko je bio dobar u duelu, možda se i prodao ovom utakmicom. I kad ja ovo pišem, Ješe izjavljuje "Cannavaro je vratio Baturinu u život". S tim se slažem u potpunosti.
  • Ivan Nevistić #33
    Nesiguran, govor tijela loš, treba mu mentalni oporavak. Čavlina koliko god radio gluposti u Osijeku, nikad nije pokazao loš govor tijela i manjak samopouzdanja. Neka Filipović počne protiv Osijeka.
  • Sandro Kulenović #17
    Kapa do poda svima, ali Kule loše. Nadam se Kangi protiv Osijeka od prve minute.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Izgleda da ovaj čovjek zna nešto nogometa. Fantastično taktički pripremljena utakmica, muda do poda s otvorenim gardom napasti Milan, drugi treneri bi stali u 5-4-1 i nadali se kontrama, a mi bili ravnopravni s Milanom bez Sučića i Petkovića. Kapa do poda mister.
  • CL - 8. kolo - Dinamo Zagreb vs. Milan - 29.01.2025. - 21.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    apsolutno, mislio sam da je to možda i suludo jer imaš Stojkovića koji nije toliko defanzivno jak i KTC-a koji nije bek protiv jedne od najbržih i najjačih lijevih strana u Europi, ali pogođeno majstorski.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Grad Zagreb, 770k stanovništva, samo 10k članova za sada. Slabo je to, slabo.