Uopće ne mislim da je tako katastrofično kod njih. Ako se ne varam novci od malog nisu još ni sjeli, a Pukštas i Sigur precijenjeni klinci koje možeš utopit za dobre novce, a da momčad ne pati puno.
Za mene je ključ dole smirit strasti (najteži dio), ostavit Uremovića - Šarliju - Livaju - Perišića i dovest jednog dobrog trenera. Oko toga se može izgradit neka momčad koja na jednom frontu možda može zapapriti prvenstvo.
Ako prihvate da im je to realnost, mogli bi furat neku zdravu priču. U priče da lažiraju izvještaje ne vjerujem, iz čistog razloga jer mi se ne da vjerovati u to. Takve konstrukcije mogu ići u beskonačnost i s njima nije moguće imat nikakvu sliku u glavi, čak ni okvirnu
Molim pomoć @Krizy, imaš li podatke koliko minutažom raubamo Mišića više od ostalih? 4000 minuta u back-to-back sezonama, i 3800 u onoj tamo. Ima li netko sličan učinak?
Čovjeku moramo naći adekvatnu zamjenu, nedopustivo je da ti igra ovisi toliko o jednom igraču. Njegovim umorom pati on, a patimo i mi. Odmorniji Mišić je i značajno bolji Dinamo u mnogo utakmica.
Reality check u savršeno vrijeme, nakon faze euforije da se bolje pripremimo na ljeto
Kaneku karta za Japan u jednom smjeru, Špikiću papiri. Pod hitno zamjena za Mišića
Igra na terenu, atmosfera na tribinama i suđenje taman ispratili ovu smiješnu organizaciju kupa od strane HNS-a.
Pa to bi podrazumijevalo da je Dinamova primarna svrha bila promicanje neke stranke ili pokreta. A to nikad nije bila svrha ni Građanskog ni Dinama, nego je to bio nogomet. — Paggini
Svrha svakog nogometnog kluba je nogomet, po toj liniji nijedan klub nikad nije bio politički klub. Naravno da je osnova nogomet, kroz nogomet se širi ideja i radi promocija onog kaj režim zamisli. Građanski je to radio u NDH, a Dinamo 90ih, mislim samo ime Croatia koje je trebalo širit glas o Lijepoj Našoj.
Tako je i Real bio politički klub, a osnova mu je nogomet, tako je bio i Hajduk kao “prvak” antifašističke Europe. On u svom osnivanju to ne mora bit, ali s vremenom postane. Od toga se pobjeći ne može
Građanski za vrijeme NDH, a Dinamo u periodu od ‘91 do ‘00. Šlihtanje s režimom, financijske potpore, promocija države i ideje kroz sport. Upravo je to definicija političkih klubova, ne znam kako drukčije bi to mogli definirat.
Dinamo od svog osnutka ‘45 pa do Tuđmana je bio to kaj kažeš, politički simbol koji od politike nije imao preveć koristi. Iz razloga jer je tadašnjoj vlasti bio nepodoban.
Mene samo zanima, ako se netko više kuži. Zar nije sasvim normalno da igrači igraju padel i ostale beskontaktne sportove u procesu oporavka? Oni su upravo imali primjer Perišića. Koliko ja znam, opterećenje nije isto, i ne mora ovo značit da oni bojkotiraju. Ili sam u krivu?