Transferi - rasprave Cristian Shpendi kojeg se spominjalo u kontekstu Dinamu, evo već 6 tekmi zaredom nije zabio, a ekipa mu nema neke šanse za ući u Serie A. Jebote svatko tko se spomene u kontekstu Dinama padne u formi. :rofl:
Tako i Taylor, prije spominjanja Dinama dobar bek, redovan starter u Celticu, a odkad se počelo šuškati da dolazi nama, lik pao u formi i navijači žele da ode.