Ulaznice - aktualno
Možda je "malo", ali ja osobno kad se sjetim da smo u nekim prošlim vremenima imali top prezentacije na terenu, a na tribinama valjda 500 ljudi na cijelom stadionu, ovo večeras je bilo dobro. Primjer gamadi s juga, oni se hvale tom svojom posjetom kao da je njima to normalno, a ostalim klubovima rijetkost. A onda se lijepo pogleda uz par klikova da kroz cijele devedeste (a tad je Hajduk bio faktor i u Hrvatskoj i Europi) su samo u jednoj sezoni imali 10k ili više, kroz cijele 2000-te nijednom nisu imali više od 9 i pol tisuća prosjek, da bi u periodu od 2010. do 2020. par puta imali 10k i više, i onda imamo period od dolaska Livaje (zadnje 4 godine) gdje radi njega i rezultatske relevantnosti imaju 18k i na više. Naša posjeta nije prije bila niti je danas bajna, ali ovi su mitomani per exellence kad treba drugima za posjetu srat, a na svoju se ne obaziru.
Općenito mi nije jasno to kod nas u Hrvatskoj, to famozno brojanje koliko netko ima na nekom sportu gledatelja i onda "pravljenje natjecanja" tko ima više. Koga boli k? Dok mitomani s juga nisu krenuli u medijima isticat svoju posjetu i rugat se posjeti tuđih klubova, ja se ne sjećam da se ikad itko bavio temom posjete na hrvatskim sportskim terenima.