Ivan Filipović #44 Dobar danas. Jebiga, kod gola nije mogao puno. Imao je onaj jedan zanimljiv trenutak kad išao skupit loptu ispred Fruka te je skočio i u letu uhvatio loptu taman unutar linija kaznenog prostora. :rofl: Da je malo dalje to skupio bilo bi van kaznenog i crveni karton. Srećom, skočio je taman koliko smije.