Transferi - rasprave Imam osjećaj da će uz Lisicu doći još jedno desno krilo.
Možda me osjećaj vara.
Meni bi opcije za desno bili Florucz, Asani ili Pašalić.
Koliko je netko od ove trojice realan pitanje je. Čini mi se jedino Asani. Za ostalu dvojicu bi se solidno trebalo zagrabit u kesu. Ako se ne varam, predsjednik Olimpije je rekao da ne da Florucza ispod 5 milki.