Zašto sam zapeo za Drmića, zato jer ako ode on, nema potrebe prodavat Petka, — xFire
Tebi je vjerojatno za sve u životu kriva ista osoba. Očito si zastao u nekoj od ranijih Freudovih faza razvoja ličnosti. — xyz
Drago mi je kolega da si i ti počeo kapirati stvari... — xyz
