Comments

  • Transferi - rasprave

    Navodno vlatkica stavila veto
  • Transferi - rasprave
    Dinamo je navodno placao citavu kulenovu placu, vrlo moguce da nikakvih penala nema
  • Transferi - rasprave
    Realnost je da je vlatka stopirala transfer labrovica jer joj je skup, a ne jer je eto ona svojim velikim znanjem o nogometu argumentirala da se treba vjerovat nevisticu.

    U svakom slucaju bolje da ne trosimo velike novce na golmana, neva do zime pa cemo dalje vidjet
  • Transferi - rasprave

    I kaze radi se na golmanu haha, sve prepiso odavdje
  • Transferi - rasprave
    Sad kad ivu grbica dovedu
  • Transferi - rasprave
    Nas bruno ne vadi cigaru iz usta, ali je kalibar za europski dinamo, brodic nije
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Op haha, greska ako nema perkovica onda nekog juniora na l. Beka i marin van iz postave

    Neva
    Bosko berno sosa junior
    Misic halilovic ljubo
    Kaneko spikic
    Drma
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ja bi ovako izaso
    Neva
    Bosko berno sosa perkovic(?)
    Misic halilovic ljubo
    Kaneko marin spikic
    Drma
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Po poluvrijeme dat obojici i bok, ja bi volio kaneka na krilu da proba
  • Transferi - rasprave
    18 godina ...
  • Transferi - rasprave

    Racunaj da dvojici istice ugovor (kule, drmic), trojica ili cetvorica na posudbi s pravom otkupa (kaneko,sosa,vidovic i kacavenda), a i mykhajlicenko je na ugovoru 1+1 godina, ne bi rekao da ce nam biti dugogodisnji teret
  • Transferi - rasprave
    Imam osjecaj da ce mi proc citav zivot a dinamo nece imat lijevog beka
  • Statut GNK Dinamo
    Dobro kralju na forumu smo na temi statuta, ako ti se ne cita izaberes 100 drugih tema koje postoje
  • Transferi - rasprave
    Sreca nasa nisu sposobni bilo koji ozbiljan transfer zavrsit tako da nece kupit golmana
  • Statut GNK Dinamo


    Puno toga si napisao malo toga ima ikakvog smisla.

    Sponzori imaju vazece ugovore na vise godina, ne znam kako im mozes prijetit da nece biti sponzori, drugo 31 ruka ne moze biti solidna vecina, to je doslovno suprotno od solidne vecine.

    Na drugoj strani je jedna zajednicka lista, nista vise heterogena nego ova prva lista, i nema razloga za vjerovat da među njima ima onih koji bi bili vise inklinirani preci na drugu stranu nego sa prve listi, i opet jednako kako je ovima potrebna jedna ili dvije ruke tako je i ovdje dosta dvije ruke.