Stadion Maksimir Evo i dokaz da je "Statut" iumišljeno opravdanje, jeli Futsal Dinamo ima Statut? Ima. Jel igra Europu? Igra.
Jeli ima adekvatne prostorije za odigravanje utakmice ? Nema — Ali
Pa nece ih ni dinamo dobit, dobit ce pravo gradnje da si nesto napravi, al sto se tice velikog dinama svakako su oni najveci krivci sto imamo sta imamo tako da plakanja nek grad uradi nesto su patetika, ako naprave kranjcu da dinamo ima gdje igrat europu dok se gradi stadion moze se samo reci gradu hvala lijepa