Grad Zagreb Škrabotine treba ocistiti, kamere treba postaviti da se cuva privatna imovina, mozes mislit kako bi vi trpili da vam se po kuci šara i da vam netko govori da je postavljanje kamere koncentracijski logor.
Murali i grafiti dinama, grupe i hrvatske imaju dozvole, ne smiju to dirati i treba dobro pratiti da ne bi nekom to palo na pamet.