Comments

  • 1.HNL 2022./2023.
    Ma to nam Lukša samo želi izbit 5 milja iz budžeta (+ Jankovića)
  • 1.HNL 2022./2023.
    Meni još nije jasno kaj se u toj utakmici dogodilo. Zapravo od onog poništenja čistog gola u gostima iza čega je odmah pao autogol s centra, sve je išlo nizbrdo.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ok, al imaš nek posebnu instalaciju Kodija onda jer ne dolazi sa tim po defaultu. Moraš imati onda neku IPTV listu intaliranu ili posebni suite za Kodi.

    Ja recimo pod TV imam implementiranu besplatnu listu programa od Pluto TV-a kaj zna biti fora.
  • 1.HNL 2022./2023.
    Ja nekako više vjerujem da će Rijeka pod Jakirom preko ljeta složiti konkurentniju momčad nego Istra ili Slaven, pa čak i Osijek mada ne bi imao ništa protiv da vidim Slaven il Varaždin u europi, čisto radi određene nostalgije na prošla vremena. Za Osijek bi mi bilo žao radi stadiona a za Rijeku radi Jakira i koeficijenta koji imaju.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Koji addon koristiš?
  • Shit of the day
    Zanimljivo koji je raspored prioriteta...
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Pa meni bi definitivno bivši igrači iz Brazila poput Dudua, Ettoa i Sammira bili prvi pickovi za skaute u americi, naravno, ako pokažu interes i sposobnost za tim. Ko bi bio bolji da uvjeri klince i njihovu obitelj da je Hrvatska i Dinamo pravi izbor za njih.
  • Shit of the day
    I samo da dodam da mi je bila šokantna izjava predsjednika nogometnog kluba da ne može uzet Adidas ili Nike za dresove jer njih koristi HNS i Dinamo. J*eni predsjednik nogometnog kluba. Na stranu koliko je to jadan mentalitet mržnje, tako nešto jedan djelatnik u sportu nikad ne bi smio reći na glas.
  • Shit of the day
    I zato sam napisao ovo neki dan:

    Rade se ratovi di ih nema i puše se splitske floskule samo zato jer s nekim klubom iz top 4 nismo na ratnoj nozi nego imamo pragmatične poslovne odnose. Ponekad oni prođu bolje, ponekad mi. To je biznis. To kaj u Splitu nisu sposobni imati nikakav odnos niti s niželigašima iz svoje okolice pa svigdje traže urote je njihov problem.vjeko1701

    A ispravio bi u..."je njihova masovna shizofrenija." Oni jednostavno ne shvaćaju da je moguće imati odnos međusobnog respekta između sportskih rivala. Ali to je tako kad se i dalje u 2023. vodiš Titovom retorikom "Neprijatelj vreba izvana i iznutra."

    Mislim kaj drugo očekivati od ljudi koji svoju djecu od 5 godina uče pjevati visoke peći a po vlastitim riječima glavna stvar koja se prenosi na njih treba biti "istina" o Dinamu. Kad ti je mržnja kamuflirana u "ljubav" glavno oružje, vidi se koliko si jadan. Tim je tužnije njihovo isčuđivanje kada svi navijači ostalih klubova najviše mrze njih i tješenje floskulom da je to zato jer su "najveći".
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Zove eksperta za govor tijela da analiziraju Bišćana tokom utakmice. Kriju se tu svakve tajne od kojih je i prava istina o tmurnoj budućnosti Dinama. Više u članku koji izlazi sutra.
  • 1.HNL - 29.kolo - Dinamo - Slaven Belupo - 15.04.2023. - 19:10, Stadion Maksimir, Zagreb
    Mudražija najiritantniji igrač Slavena svaku utakmicu protiv nas.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Youtube mi je glavni izvor slike na tv-u pa nemam pojma ko je taj
  • 1.HNL - 29.kolo - Dinamo - Slaven Belupo - 15.04.2023. - 19:10, Stadion Maksimir, Zagreb
    Konačno ne pimplamo unedogled i kolko smo već prilika imali uz ovaj gol..