Comments

  • Transferi - rasprave
    I to 10 milja još za jebenog NdiayeaDragon1Warrior123

    Jbt, mogli su dobiti napadača koji je praktički izbacio Brazil na SP-u u pol cijene :D

    Ovo je ili prenapuhano ili neka politička usluga koja će se ovima iz Abu Dhabija nekako vratiti.

    ali Ndiaye je tamo igrao odličnomarcio amoroso

    Neupitno. Solidan u Turskoj, jako dobar u Zvezdi. Al za 10M + pitanje kakva plaća se može dobiti puno zvučnije ime.
  • Transferi - rasprave
    Ne zvuči mi ovo toliko realno, al u tom slučaju, barem jedan od trenutnih transfer (Nevistić) i posudba (Čavlina) pa je trojac Livaković, Filipović, Zagorac?

    Cherif Ndiaye u momčad Al Jazire odlazi uz odštetu od deset milijuna eura.

    Ovo nisu čista posla. 10M za napadača Zvezde sa 29 godina.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Da je bilo 12M, sumnjam da bi stopirali transfer. Osim ako Bara nije imao za to neki baš masni postotak pa su ovi mislili da je bolje da ga prodaju sami za 10 nego preko njega za 12.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Krešimir kaže nema profil na Zoni. Ali je neki dan krasno iskopirao na svom fejsbuku Krizyjevu statistiku oko penala Hajduka.Noel

    Za neku formu njegove prisutnosti ovdje se davno zna, nebitno kako. Daleko je od jedinog bivšeg funkcionera koji zna kaj se ovdje piše.

    Također, kaos koji je ovdje u jednom trenutku zavladio inflacijom novih profila od kojih je velik broj smanjivao kvalitetu i trpeljivost zajednice nije slučajan.

    Puno je "bad actora" prohujalo kroz Zonu, hoćeš političkih, hoćeš interesnih botova. Dezinformacije, paljenje, namjerno rušenje i otuđivanje legitimnih forumaša kroz flaming, spam...itd.

    Zona je bila jedno od bojišta za Dinamo i dan danas nastavlja to biti. Stroža pravila, povećane sigurnosne provjere, preventivna baniranja, niš od toga nije napravljeno iz hira ili nekog sektašenja.
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Ovo penala nije vidjelo. Da nam ga dosude protiv Zvezde ne bi ga mogao sam sebi opravdati.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Nit je zanimljvo nit iznenađujuće. Prošle sezone podrška sucima u derbijima, ove sezone podrška Kustiću. Izbori sa jednom jedinom listom za dati glas. LjPV predsjednik NO.

    Oni su se nekih 10 godina na račun nemoći pred Mamićem predstavljali kao nešto. Njegovim odlaskom iz sezone u sezonu pokazuju istinito lice.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pa meni je osobno čudno da se Mišković nije uspio preko HNS-a progurati ali evo, da se mene pita, svakom prvoligaškom središtu iznad X stanovnika bi se ponudilo sudjelovanje jednakim postotkom (50%) pa nek se onda prijave svi gradovi sa svojim projektima.
  • 1.HNL 2025./2026.
    LjPV odlučuje ono što on želi odlučivati! Jesi čuo??
  • 1.HNL 2025./2026.
    E jbg, valjda postoji razlog zašto je izglasano ono "od posebnog interesa". Mislim da se tu jasno dalo do znanja da su prioriteti Maksimir i Poljud i da ne može bilo tko tražiti isto.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Naravno da nije isto, al samo da se odabere jedno od navedenog, barem je neka prividna jednakost.

    Ako oni od iznosa s kojim će biti plaćeno pola Maksimira mogu kompletno obnoviti Poljud, ok, nek bude tako.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ja bi rekao u postotku ali bi i u novcu bilo prihvatljivo.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pa i nisu. Očito je interes zadovoljit i zagrebačko i dalmatinsko glasačko tijelo. Neće to dobiti ako jednima daju više.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Koliko ja znam, vlada je njima obećala da će participirati jednako kao i u Zagrebu. Na stranu dal je i to "pravedno" ali neka. Ako na kraju dole daju više i većim obujmom sudjeluju, moglo bi im se to sve obiti o glavu.
  • 1.HNL 2025./2026.
    a Grad Zagreb sa svojim proračunom koji je puno veći od splitskog može puno lakše servisirati svoju polovicu investicije.The Undertaker

    To zvuči kao problem Splita.