Shit of the day Riskirao sam probavni sustav i otišao to pročitati i mogu samo reći - uhh kako ih peče. A djelovi samo potvrđuju ono kaj sam pisao neki dan o narativu koji se sprema.
PS - očekujte ponavaljanje puno toga napisanog tamo svukud pa uključujući i ovdje. A ako je pitanje čiji tabor on zastupa, evo nekih stvari koje internet ne zaboravlja:
"Jednog dana ostat će sramotno zapisano da smo živjeli u vremenu kad je bio legaliziran javni lov na čovjeka i da su cijelo društvo i državne institucije dopustile da Mamić bude lice s tjeralice, „pedro kriv za sve“ kojeg je dopušteno zatući, ozlijediti, uništiti….Udrij, ubij, da Mamić ne postoji..." - Mario Zorko, 2017.
U samo godinu dana ‘Dinamovog proljeća’ i malo više kako su besprizorni mutavci i paraziti iz Možemovske sekte ‘Dinamo to ste vi’, Tomaševićevi gardisti-aktivisti, na ‘juriš, drugovi, sad ili nikad’ pučistički prisvojili Dinamo, postignuti su antologijski pothvati - Mario Zorko, 2025.
No, u ovoj kakofoniji kako zaštititi i osvijetliti lik i djelo Dragog Vođe, „Dinamo, to sam ja“, probije i ono što oni sami nikad ne bi javno priznali (pročitajte dobro donji odlomak teksta sa slike) i nespretno otkriju glavni razlog zbog čega su potjerali Petkovića, a za njim i Pjacu - Mario Zorko, 2025.
Rad Marija Zovka u široj je nogometnoj javnosti doživljavan kao cenzura i evidentna pristranost, zbog čega su Hajduk i udruga ‘Dinamo – to smo mi’ u travnju pozivali na bojkot Sportskih novosti. No, sada, nakon pravomoćne presude ljudima koje je neizravno svojim radom štitio, zbog njih proziva bivše kolege i podređene.