Neam pojma. Davno je to bilo — Droljo
Mene samo zanima ljudi koji ovako razmišljaju, jesu li naivni ili su uistinu indiferentni prema svemu u životu? U politici biramo između kune ili eura, života ili čedomorstva, monarhije ili parlamentarizma, NATO ili Rusija, čuvanje granice ili ne čuvanja granice. — Tvrdica McTvrdi
