Ako to nisu bili sposobni to napravit protiv YB-a, Viktorije, Fenera i Anderlechta ; znači na utakmicama di nije bilo više od 500 ljudi (izuzev Viktorije cca 1000 žena i djece) sumnjam da im je uopće i na pameti bili da to naprave protiv ajmo reć Hajduka tj. Benfice.
Šta nije ono da u americi ima fora tipa ako nemožeš na utakmicu npr. Knicks vs. Clippers, a pretplatnik si (godišnjak, kako god) možeš te ulaznice naslovit na nekog drugog? Ili sam ja pobrkao nešto...