Ulaznice - aktualno ja ne vjerujem da su splićani tolik0o bogatiji od zagrepćana pa da na njima nije teško davat pare a ima ih redovito 30k na svakoj tekmi u europi..
koliko god se mi njima smijali, oni su došli gledat hajduka a ne protivnika. drugo, većina nas je bila na poljudu i tam je još gore što se tiče wc-a, tam se piša po tribini doslovno. sve smrdi po pišači kad se penješ gore. ništa bolji uvjeti neg kod nas osim kad pada kiša a sutra izgleda da neće.