Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo Po meni je pre-rano za otpis Villara i ne mislim da je dobio previse prilika te ispucao sve kredite.
Slazem se da se dosad nije pokazao i isplatio ulozeno ali isto se vidi da u njegovoj igri ima vica i da zna dati taj zadnji pas i trazi rijesenje izmedju linija.
Po meni utakmica protiv Lillea je bila idealna prilika da on krene u prvih 11 i to je potencijalno mogla bit njegova prekretnica al coach ocito ne razmislja tako.
BTW...Dinamov puk je na Misica imao najveci pik tijekom njegovih prvih godinu dana u klubu.
Konstanto se govorilo da je los, spor, ovakav, onakav a poslje postao glavni igrac.