Comments

  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    "Sudite nas na kraju prijelaznog roka"austrijanac
    Kakva grobarska izjava čija god bila!

    Ne dovedeš pojačanja, ispadneš iz elite pa rasprodaš najbolje i onda se krpaš prinovama.

    Odgovornost uprave.
    Čestitke!
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    sorry, al nisu ga oni postavili protiv Hajduka i pustili u repku i vracari u Bg....Jaro
    Nije problem što je igrao u derbiju za dinamo nego što ga je dinamo pustio u repku iako dinamu nije dostpan i trebao je mirovati da bude spreman za tekme dinama.

    Jakir ima putra na glavi i nadam se da će mu prvi kiks biti i zadnji.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Lukša nakon smjene Leke:

    "dogovorili smo se da je ovo ta sezona. Nismo osvojili superkup, a trofeji klubu daju značaj i održavaju ga velikim.
    Izvrsno smo krenuli u sezonu, a cilj je bio da se borimo u Europi i osvojimo naslov prvaka. Ova godina je označena kao ta."
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Tko je uopce dao dozvolu da se prikljuci reprezentaciji ako nije dovoljno oporavljen?
    Jel za to odgovorna nasa ljecnicka sluzba
    DiddyGuela
    Odgovoran je isključivo dinamo koji ga je pustio u repku, a lik izašao u derbiju i nije igrao ni u Prištini ni protiv Istre.

    Zna se tko su ljudi odgovorni za to, Mirko, Vlatka, Jakir.

    Ispašta dinamo, a odgovornosti nema.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Nadam se da ćemo vrlo skoro dobit novog trenera.
    To znači i neuspjeh protiv Plzena, ali mi imamo viši cilj.

    Trebamo trenera koji će prodrmati ovu momčad i iz nje izvući najbolje.

    Koji će Ktc-a odmah stavit na stopera u Hnl-u, Ljubičića ostavit na klupi, koji neće igrati s tri zadnja vezna.
  • Shit of the day
    Ak se nastavi isti ritam osvajanja bodovanemapredaje
    Ako se prvenstvo nastavi u ovakvom tonuPaggini
    To je samo pretpostavka, trenutno najaviti da će to zaista biti tako je čista glupost.

    U naslovu članku piše ikad, mjerljivo brojem bodova i poraza (trenutno, 2, 3 ,4).
  • Shit of the day
    Je li indexov naslov članka shit of the day?

    "Hrvatska će dobiti najgoreg prvaka ikad"
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Doveli su me do toga da mi je svejedno kakav će biti rezultat protiv Plzena.
    Razočaran sam trenerom i njegovim rezultatima, a još više time da nije doveden drugi.
    4 bolna poraza pod Jakirom.

    11 izgubljenih bodova dinama u prvih 10 kola, vjerojatno među najgorim ulascima dinama u sezonu, uz tri europska poraza i dva ispadanja.

    Kako je uopće moguće da Petković ozlijeđen i nedostupan dinamovoj ekipi ode igrat za repku? To je skandal samo takav.
    Rekao bih da je dobio dozvolu kluba.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Oni su toliko glupi da mi ih je čak malo i žao!db-izbjeglica
    Meni nije.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Neočekivan izbor.

    "Sve me ovo podsjeća na jugoslaviju."
  • Ulaznice - aktualno
    U Ciboni je smanjen kapacitet dvorane u odnosu na finale Hmnl? (zbog Uefa propisa)


    Rasprodan je sektor 4 sjevera dolje za utakmicu s Viktorijomdeda
    Kakvo je stanje sa sektorom 5?
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Bio sam optimist što se tiče ove sezone sve do poraza od Gorice.
    Mislio sam da je nemoguće toliko razvaliti klub kao što je učinjeno u zadnja dva mjeseca.

    Sada nakon ovih poruka o tome da je trener siguran sam baš pesimist i bojim se da će ova loša i bolesna sezona još gore završit.

    Za nas navijače dinama cijela ova sezona je horor, a loše vijesti samo stižu jedna za drugom.

    Optimizam mi je nestao.
    Sve počiva na uspjehu prve momčadi, on izostaje i rezultati su nam sramotni. Baš kao što je transferna politika i glavni ljudi u klubu.
  • Novi trener Dinama #2
    Kod Jakobušića je sve moguće i spreman je na sve, a muslim da i Bjelica isto takothomas22
    Mislim da su šanse gotovo nikakve.
    Lukša sluša navijače, nije to bezazleno.
    Osim toga, oni gledaju puno šire kad traže trenere.

    Offtopick skroz.
  • Novi trener Dinama #2
    Mozda na kraju bjelica završi u hajduku.thomas22
    Gotovo nezamislivo.
    Ne vole ga i vrijeđali su ga gadno dok je trenirao Osijek nakon dinama.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Koliko volim ja tvoje poraze!
    Najviše zbog nekoliko patetičnih likova koji su umislili da su nešto, a naravno i samih njihovih navijača i iskompleksiranih novinara koje neću zaboravit spomenuti.

    Leko ostani! Pitanje dokle će ga trpit. Jučer se pisalo o Šahtaru, danas je pred otkazom.
    Sad imaju Koprivnicu gdje zna biti nezgodno pa dvije lakše protiv Jadrana i Rudeša.