Kakva grobarska izjava čija god bila!"Sudite nas na kraju prijelaznog roka" — austrijanac
Nije problem što je igrao u derbiju za dinamo nego što ga je dinamo pustio u repku iako dinamu nije dostpan i trebao je mirovati da bude spreman za tekme dinama.sorry, al nisu ga oni postavili protiv Hajduka i pustili u repku i vracari u Bg.... — Jaro
Odgovoran je isključivo dinamo koji ga je pustio u repku, a lik izašao u derbiju i nije igrao ni u Prištini ni protiv Istre.Tko je uopce dao dozvolu da se prikljuci reprezentaciji ako nije dovoljno oporavljen?
Jel za to odgovorna nasa ljecnicka sluzba — DiddyGuela
Ak se nastavi isti ritam osvajanja bodova — nemapredaje
To je samo pretpostavka, trenutno najaviti da će to zaista biti tako je čista glupost.Ako se prvenstvo nastavi u ovakvom tonu — Paggini
Kakvo je stanje sa sektorom 5?Rasprodan je sektor 4 sjevera dolje za utakmicu s Viktorijom — deda
Mislim da su šanse gotovo nikakve.Kod Jakobušića je sve moguće i spreman je na sve, a muslim da i Bjelica isto tako — thomas22
Gotovo nezamislivo.Mozda na kraju bjelica završi u hajduku. — thomas22
