Comments

  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    i kaj ako Bjelica do kraja polusezone ima iste rezultate kao Jakir?Olmic
    Barem ćeš znati da je u tom segmentu napravljeno najbolje moguće i da je to sigurno novi početak dugoročnog dinamovog uzleta kakav je i započeo prvim dovođenjem Bjelice.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ne može si dinamo dopustiti ovakvo srozavanje ugleda i ambicija.

    Dovesti Bjelicu mora biti prioritet.
    Kao i veliko zimsko ulaganje u nekoliko pravih pojačanja.

    Cilj je LIGA PRVAKA s europskim trenerom, što Bjelica jest.

    Titula, ali i uspjeh u KL.

    Štednja ove uprave nas je dovela do ovog stanja, ali vjerujem da bi Bjelica bio prekretnica.
  • Novi trener Dinama #2
    puno je veca razlika između Aeka i BalkanijaOrc123
    Ispadanje od Aeka je unazadilo klub i momčad maksimalno.
    Financijski i igrački.
    Još gore je što je došlo na onakav način.

    Poraz od Ballkanija je u tom pogledu manje bitan, puno gori i teži je ovaj poraz u Velikoj Gorici.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Jako cijenim Ljubičića, igra i bori se, ali taj dečko mora na klupu.
    On nije kvaliteta koju treba imati igrač u dinamovih prvih 11.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Dovedite Bjelicu slijepci. Odmah.

    Od floskuletina nema napretka za dinamo, ovoj momčadi treba reset jer titula je najvažnija.
    Sve ostalo doći će vremenom, sad su bitne samo pobjede.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Kaže Hnl nam je majka.
    Izgubi 2:0 od Ballkanija i spomene mogući odlazak.
    Izgubi od Gorice i ne ponudi ostavku.

    Jakire, podržavao sam te sve do sada.
    Prag, derbi, Kosovo i Gorica, jednostavno previše poraza!
    Posebno ovaj ligaški je nedopustiv.

    Hvala i doviđenja.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Nadam se da Jakir odlazi i dolazi Bjelica.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Večernji:
    "Na jednom od dva pronađena noža je pronađen dnk Michalisa.
    Zbog novih dokaza (videosnimki) kreće nova istraga."
  • Geopolitika
    Izraelski šef diplomacije: Teritorij Gaze će se smanjiti

    Izraelski ministar vanjskih poslova Eli Cohen je u radijskom intervjuu nagovijestio da bi Izrael mogao anektirati dio Gaze. "Na kraju ovog rata, ne samo da Hamas više neće biti u Gazi, nego će se i teritorij Gaze smanjiti", poručio je.
  • Ulaznice - aktualno
    Gorica
    - prodano je 423 ulaznica za tribinu istok ( u ponudi još 524 )
    deda
    Ulaznice za Goricu: https://www.ulaznice.hr/web/event/100/129

    Istok je 6 eura, prodaja isključivo online.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Nevjerojatno kolika količina ljudi koji u gusto naseljenim ulicama i kraj vrtića i škola jure sto na sat. Bezobrazluk na kvadrat.

    Stvarno se nadam da će policija i vlast bar pokušati stati tome na kraj jer ovo je doslovno divlji zapad što se tiče prometa.
    marcio amoroso
    Nekulturi je razlog i nekažnjavanje.
    Kazne su preblage, a neki vozači ne poznaju pojam nekulture.
    Nedavno je bio slučaj o tipu sa 90 prometnih prekršaja pa su mu iz nemoći oduzeli auto.

    U Zagrebu je jedan od uzroka i kriminalno loša prometna infrastruktura.
    Nemamo metro ni podvožnjake ni dobru laku željeznicu, ali zato imamo rampe usred Zagreba.

    Premalo je prometnih pravaca, a ceste imaju premalo traka i loše su.
    Ništa se nije izgradilo osim Nove Branimirove.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Duplancic se ne oglasava oko ovoga s lekom, znaci da ima tu necega
    Vjerojatno se leko dvoumi
    bbb medimurje
    Ne bi vjerojatno ni tovari ni Lukša imali puno protiv toga.
    Nije da je ovaj neki Bjelica ili sl.

    Da je Petko zabio onaj penal Leko bi odavno bio bivši.
  • Geopolitika
    Zanimljivo je svakako da je nakon najvećeg ter.napada u Izraelu zasad ipak izostao neki jači "odgovor" u obliku masovnog granatiranja ili kopnene motorizirane invazije kakva je bila prije 10-15 godina kad su im uništili većinu tunela.

    Od amera i europljana do zemalja u okruženju, nitko ne želi civilne žrtve i svačije su oči uprte u Gazu.

    Ne sumnjam da će se napad i dogoditi, ali svijet sad ovo gleda i prati kao nikad do sad, glas civila sada su svi kojima je dosta terora nad slabijima.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Potpuno nepotrebno se napada Dalića i stvara se neka drama, kao da se nećemo plasirati.
    Ne znam ni zašto ga se uopće više i hejta.

    Falili mu je cijeli napad i sva tri lijeva krila pa su tako igrali Brekalo-Musa-Majer.

    Čak i da Wales pobijedi u obje i da budemo treći, opet ćemo se plasirati kroz dodatne.

    Da, ako i budu dodatne to je rizik, ali kompletni to prolazimo.