Comments

  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    "Pozitivno" je što ispadamo od Betisa i možemo imati fokus na Hnl.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Nisam toliki optimist više.
    Više ne ovisimo sami o sebi, tj. ovisimo samo u slučaju naše pobjede na Poljudu.

    Jakir najavio samo 2-3 pojačanja, a tu se već piše da su to Hoxha i mali Živković.
    Dok ovima dolazi Perišić i diže euforiju na nikad višu razinu.

    Realnost je da uspjeh ovisi samo o prijelaznom roku.
    Koliko para toliko muzike.

    Imamo te dvije tekme manje, ali imamo i lošiji omjer što znači da u slučaju istog broja bodova mi ne bi bili prvaci.
    Jedini derbi na proljeće se igra u Splitu.

    Ajde, sutra je ždrijeb Europe, ali s ovakvim najavama prijelaznog roka to je katastrofa.

    Ajmo redom, Lokomotiva u Kranjči.
    Pun stadion, šalovi, pobjeda za dolazak na -4, a rivali imaju dvije teške tekme na otvaranju.
  • NISMO ISTI!!!
    "Miljenici domaće mainstream antifa scene".
    Peović, Holiga, Dežulović, Jergović, nastavite niz...
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Imam baš dobar predosjećaj pred derbi. Kvaliteta je na našoj strani.
    Pobjeda u hendikepu.

    Euforija i izvlačenje Servettea ili Moldea za prolazak.
  • Tribine
    Armada je na tekmama opet počela skandirat "Kantrida", mislim da dugi niz godina to nisu, a krpicu sa stadionom odavno prestali nosit na Rujevicu.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Hoće bit sutra na Sjeveru šalova za kupit?miro
    Naravno.
  • Ulaznice - aktualno
    Svaki dinamovac može ući na derbi ako to zaista želi, samo treba doć i zatražit pomoć pri kupnji, dok ulaznica ima.

    Prije kupnje ulaznica provjerite kome radite uslugu.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Očekujem da se sutra rasprodaju i te 3 tisuće ulaznica i šalijadu dostojnu imena dinamo!
    f850ca8c-a628-4625-86dc-b7cce89c05cb-bbb_bruno_fantulin_pixsell.jpg
  • Ulaznice - aktualno
    Pozdrav,bit cu sutra oko 11 u redu pa ako ima tko voljan i bude tamo da se nademo pa da mi uzme 2 karte? Hvala punoLuka2404
    Dođeš do nekog na početku reda tko ima člansku ili godišnju i ako taj već nema 4 karte za kupit uzet će i za tebe.
    I naravno dokaži da si dinamovac, tovarima nema kupnje.
  • Ulaznice - aktualno
    Danas još 3 sata prodaje.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ta pjesma zgadila odkad se pjeva na tekmama repke, ali san mi je da zagrmi na prvoj tekmi na novom Maksimirunemapredaje
    Meni se baš zbog pjevanja na repki "podigla u očima", prije mi je bila onako skroz 'simpatizerska', i da se takvo što zaista pjeva i na dinamu pred svaku tekmu bilo bi san snova.
    Jer baš je dobro vidjeti te opet!
  • Ulaznice - aktualno
    Di je sad onaj iz Kutine šta nam je javljao u broj prodane ulaznice...
  • Ulaznice - aktualno
    Sporo ide jer većina kupuje za 4 osobe pa dok se to odradi treba dosta vremena.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Kad smo dolazili na tekmu protiv Osijeka na parkingu kod ticket pointa je par likova pokušavalo ljudima prodat karte.
    Može li se klub konačno već jednom riješit tih jebenih kokošara?
    Od koga dobivaju te ulaznice?
  • Ulaznice - aktualno
    Kakvo je stanje na karatani?dinamozivivjecno
    Red je do ulice Svetice.