Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo Sopić izjavio jednu bezveznu izjavu o dinamu kao miljeniku sreće zbog sudačke nadokade.
Odmah je naravno index napravio shit of the day članak!
"Da nema sudačke nadoknade, Dinamo bi odavno ispao iz utrke za prvaka".
Naravno da im nisam dao klik, ali zato sam pogledao naš učinak u sudačkim nadoknadama:
Kiksevi dinama u sudačkoj, izgubljena 2 boda.
Hajduk, -1 bod
Gorica, -1 bod
Bodovi u sudačkoj, osvojeno 8 bodova.
Osijek, +2 boda
Lokomotiva, +3
Varaždin, +1
Rijeka, +2
Dakle u 23 odigrana kola u samo 4 tekme smo u sudačkoj napravili nešto, a u dvije smo mi izgubili tekme.