Tribine "Da sam Ultras ne bi spav'o!"
Ako je istina da su im uzeli praktički sve to je NEVIĐENA bruka u navijačkom svijetu jer nije prošlo ni mjesec dana od velike sramote za Ultrase i ovi su uspjeli izgubit sve.
Poanta je upravo u dodatnom oprezu nakon što si osramotio gradskog rivala, ali on ti nakon 4 tjedna uzme sve.
Crvena armija više ne postoji.
Ima ona jedna poslovica osveta se servira hladna...
Ovo je još kipuće i svejedno su ostali bez svega.
Ultrasi su tu na kraju ispali šmekeri koji nisu odmah nastavili kao da se ništa nije dogodilo i ubrzo uzvratili s teškim kamatama, a ovi nisu ni stigli dodatno ponizit rivale jer su ih ovi ugasili.
Ljudi bez krpa.
Treba ostat na zemlji, ali ovakvo što se ne događa često.
Koliko grešaka crvenih zapravo, umjesto da su napad napravili kad ovima na ogradi budu glavne krpe...
Ovako, Ultrasi imaju većinu svoje ograde i udarne, a ovi nemaju praktički ništa.
Još je samo falilo da UM vrate i svoje izgubljene krpe.