ECL puno bolja opcija od EL. Protivnici puno lakši, a bodovi i novci "u par deka" — prefontaine
Kakvo nocenje u Srbiji pa to je sve samo ne sigurno.Osijek, Vukovar je logicna opcija. — BBB Mataa998
Gordon Sch. nakon što nije dobio priliku otić proslavit naslov hajduka ko što je želio želio, opet je razočaran;
"Očekivao sam više od Fenerbahčea. Razočarali su me. To je bogati klub, sa skupim rosterom, s mnogim igračima koji imaju svoj status u nogometu, poznatim imenima. Zato i jesam razočaran, trebali su se pokazati u puno boljem svjetlu." — Danko
Kako je Nevistić uspio pretrčati 4.3 km? Jel se tu računa kad ide u svlačionicu? — puxigadjurdja
Pitanje je samo je li Makabiju to sad stvarno bila jedna na sto maestralna utakmica, ili mogu ponoviti nešto slično opet, a to može znat samo netko tko ih prati — Tvrdica McTvrdi
Trebali bi jednostavno napravit da Lige petice ne igraju ECL i to je to, imaš realno super natjecanje i čak i mikro drzave dobiju osjećaj europe. — Tvrdica McTvrdi
zašto je KL tako blizu EL sa financijske strane, a doslovno je treći razred nogometa sa drastično slabijim...pa svim komponentama, od popraćenosti do klubova. — Fan
