Comments

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ova momčad bez 2,3 prava pojačanja ne može iduće sezone igrat Ligu prvaka, u teoriji se i možemo dokopat plasmana u LP ali ne znam tko bi priželjkivao taj scenarij kad nam i osrednje europske momčadi uvaljuju par komada na Maksimiru, a utakmice rješavaju u prvom poluvremenu.

    Meni je neshvatljiv taj luzerski mentalitet u Europi, igrači kao da nisu ništa jeli taj dan kad igraju a gaće pune do čepa. Bezidejno i beskrvno.

    Nadam se da je Boban skužio kaj ne štima i da planira poteze za ljeto. Valjda mu nije u redu da nas ovako bezvezne ekipe poput Genka šamaraju doma. Zvezda sa kojom bi se realno mogli uspoređivat po mogućnostima sportske politike pobjedila Lile u gostima gdje smo mi kao amateri izgledali.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Od toga da je istok strah i trepet za suce i gostujuće igrače došlo se do toga da se nada kako će ta ekipa bit na nogama cijelu utakmicu :rofl:

    Definitivno treba gurat kulturu stajanja na tribinama pa makar i na silu pa neka se ustane na noge onaj iza. Tko je bio u punoj dvorani na futsalu zna kakav to dojam i atmosferu stvara kad su svi na nogama.

    Kome se bude sjedilo nek da 30,40,50 eura za zapad ili nek gleda u birtiji ili doma na kauču. Valjda ima 6,7 tisuća navijača Dinama koji su spremni stvorit paklenu atmosfera stojeći na nogama 90 minuta.
  • Shit of the day
    Upalit internetsku mrežu mogu vjerojatno samo preko operatera u stranom vlasništvu, novac u banci mogu ostavit gotovo samo strancima, služim se valutom koja nije moja, odem u dućan sa mogućnošću da neću moći obavit kupovinu pričajući svoj jezik, ali ok, nekada smo bili marionete a danas smo slobodni, neovisni i što sve ne. Kad se već zalijepio ovaj proljev od članka da izrazim svoje mišljenje na spodobu koja jedva čeka prikazat Dinamo u negativnom kontekstu.
  • Shit of the day
    Prodao ili poklonio Istru i Dalmaciju, a ovi današnji sve ostalo :rofl:

    Niti domaćih firmi, monetarnog suvereniteta, samostalnog odlučivanja... Je li Pavelić češće bio u Berlinu nego ovi naši u Bruxellesu?
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Osobno mislim da je ideja kopa na istoku loša. Organiziranje i usklađeno navijanje na tako dugačkoj tribini bi bio velik izazov.deda

    A jug je bolji za navijanje? Kad vidim jug na Kranjčevićevoj to me podsjeti na jug u Varaždinu kad se svi zbijemo u dva sektora pa opet bude problema sa navijanjem i praćenjem ritma. Nije tako lako navijat na maloj tribini iza gola.
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Jedna stvar su mlakonje na internetu a druga stvar su navijači na stadionu. Ne razumijem kako itko može stati u obranu tog derišta. I da mu je igrač Benfice rekao neku ružnu riječ pa ignoriraj i igraj, ionako vodiš na terenu. Zanimljivo kako samo Vinicius ima probleme sa rasizmom a pola Reala crnci.
  • UEL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs Genk - 19.02.2026. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Kakav Topić, pa dečko je razina Slaven Belupa i Gorice a ne Dinama i europskih utakmica.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Totalno nezdrav klub sa nezdravom atmosferom. Kako su svi uzdizali Mađare zbog novog stadiona i mislili kako će se klub podić na viši nivo. Došlo se do toga da im posjeta nije veća nego na Gradskom vrtu, da se plaće ne isplaćuju redovno, da ih šamara tko stigne, da sva ta sportska infrastruktura od desetak terena ne polučuje nikakve rezultate itd.

    Kaj je najbolje može i gore od ovog a to je da Orban izgubi izbore u travnju. I dan danas stvarno ne znam kiji je pravi motiv mađarskog ulaganje u klubove i infrastrukturu u regiji.
  • Ulaznice - aktualno
    Trenutno za četvrtak navečer stoji snijeg, ali barem snijeg ne boli kao kiša :rofl:

    Eto nam proljeća u Europi...
  • Ulaznice - aktualno
    Mislim da je ova odluka o skoro pa cjelovitom ukidanju prodaje ulaznica na ticket pointu donesena pre naglo i dosta uranjenije od potrebnog. Fizička prodaja na dan utakmice bi trebala bit za svaku tekmu. Po meni bi bilo dovoljno najavit nekoliko tjedana prije nove sezone promjenu modela prodaje pa da se ljudi imaju vremena prilagodit, a jedna polusezona je sasvim dovoljna za prilagodbu. Mi ćemo praktički punu godinu dana bit zakinuti za kupovinu ulaznica na ticket pointu, previše. Ima nešto i u tom papiriću, čekanju u redu za ulaznice, pričanju sa ostalima...
  • Ulaznice - aktualno
    Trenutno nam je u hnlu prosjek 9400, lani na kraju sezone je bilo 11500.fakin

    To je u gabaritima nove Kranjčevićeve, a na novoj Kranjči neće bit besplatnih ulaznica. Mogao bi klub zarađivat i više od ulaznica na upola manjoj Kranjči nego na Maksimiru.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Vidio sam ovu sliku na drugoj temi i u oči su mi upale ove prostorije koje su se počele gradit ispod sjeverne tribine. Radi li se o isključivo sanitarnim čvorovima ili?

    IMG-1062.jpg
  • Ulaznice - aktualno
    Vrijeme nam baš i ne ide na ruku, ili je hladno ili je kiša. Posjeta će skočit dolaskom proljeća i toplijeg vremena, tako je kako je.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pavasović i Bilić u 17 sati na press konferenciji.
    MV5-BMTUx-NTQy-OTA2-N15-BMl5-Ban-Bn-Xk-Ft-ZTgw-NTQ2-Mzkx-MDI-V1.jpg
  • Transferi - rasprave
    Hipotetski da Livakovic propadne jedino ima smisla probat Slovenca.Tvrdica McTvrdi

    Jedino mu ima smisla dati priliku u Dinamu II pa vidjeti oće li biti nešto od njega. Vidjeli smo zadnje dvije sezone koliko nam je golmanska pozicija bitna i nema smisla kockati se sa nedokazanim mladićem na seniorskoj razini. Imamo Filipovića koji je ok, možda se vraća Čavlina, a svakako ukoliko Livaković ne ostane treba nam golman koji je realno barem među najboljih 5 domaćih golmana. Šemper je tu negdje i ima iskustvo liga petica, a transfer bi nas izašao 1,5 milijuna najviše s obzirom da ulazi u zadnju godinu ugovora. Ni primanja nisu nedostižna jer u Italiji ima oko milijun bruto, to kod nas ima sa bonusima za ulazak u LP.