Pep nema ni najboljeg golmana, ni najboljeg beka, ni najboljeg stopera, ni najboljeg veznjaka ni najbolje krilo, a pogotovo ne napadaca, dli ima najbolju momcad ako uzmes zadnjih 5-6 godina...
Ne volim ga, ne volim njegov nogomet, ali jbg... — Jaro
Ček šta??? Cancelo ove sezone najbolji bek lige. Dias nakon VVD najbolji stoper, prošle bio najbolji. Stones i Walker igrali za drugu ekipu Europe u prvoj. Ederson i Alison su tu negdje što se kvalitete tiče. De Bruyne najbolji igrač PL zadnjih 5 godina, Silva promjenio ulogu brutalna, i Foden kojeg iz škole doveo i napravio igračinu od njega.
Pep je nakon Kloppa najbolji trener na svijetu, al da nema igrace ovakve i onakve je glupost.
Priče me vase podsjetilo na jedan događaj u NFL. Aktualni MVP lige, Rodgers je pozitivan, nije cijepljen , mora 10 dana u izolaciju. Na pitanje da li je cijepljen, odgovorio je samo da je imun, i tjt. Igrači koji idu na presice a nisu cijepljeni moraju nosit masku, a on nije ni na jednoj nosio, jer je "imun" ne i cijepljen. Vjerovatno će i njega i klub kaznit radi toga..