UEFA Liga Prvaka 2021./2022. Brugge, Atletico, Sporting, Sheriff, Benfica, Atalanta, Wolfsburg i Zenit. — marcio amoroso
Po meni: Brugge igra otvoreno, i bez straha, tako su bar djelovali protiv Citya i Pariza, koliko mozemo protiv njih, ne znam. Atletico je cijele sezone "bez indediteta". Najmesarskija ekipa u zadnjih pa sigurno 10 godina. Prljavci teški. Atalanta igra dobar nogomet, protiv Uniteda mogli uzet 6 bodova, ali United ima Ronalda. Sporting se čini "ok", te ih ne bi otpisao od drugog mjesta, Dortmund jalovo djeluje, još nemaju Haalanda. Sherrif ko Sheriff. Benfica ima ok ekipu, ma da prije bi tu mogla Barca uletit
:razz: . Wolfsburg solidan. Zenit mi se čini kao najpovoljniji protivnik od nabrojanih. Nisu baš neka ekipa za plašit ih se.
Najbolje bi bilo kad bi mogli biti prvi u grupi, ali West Ham je jak i to je također činjenica.