Nadam se da smo izvukli kakve pouke danas :sweat:
Naš trener je u jednoj sezoni dosta pouka izvukao, nadam se da je i Dalić u tih 8 godina nešto naučio :)
Teško mi vidjet da baš nitko osim navijačkih skupina nema volje za navijanjem i podrškom... kad igraju na Maksimiru barem ne vidim te stvari u prijenosu