Da postoji anketa ili referendum, naravno da bi glasao ZA povratak Oršića. A sada jel nam treba ili ne, nek presude ljudi iz kluba, ne znamo njihove planove. :)
Ako je netko slučajno kupio jednu kartu previše... :sweat:
Kupujem jednu kartu za Dinamo - Lokomotiva, samo sjever-dolje dolazi u obzir.. za kolegu je, ja imam