Genk će u uzvratu s Dinamom ipak morati bez svojeg najboljeg igrača, 18-godišnjeg Konstantinosa Karetsasa, koji se neće uspjeti oporaviti na vrijeme do četvrtka. Pokazalo se da je protiv Standarda u nedjelju zadobio trzajnu ozljedu vrata i blagi potres mozga. Ništa ne žele u Genku riskirati; nadaju se da će mladi Grk biti spreman za važan nedjeljni dvoboj s Gentom.
Uvijek mora malo i sreće biti. Ali nakon toga na odbijanac izlazinu sprintu i smanjuje kut i ponovno brani udarac. To je također sreća koju je sam izazvao jer da je ostao na crti tko zna kak bi završilo.
rekao bi da ga je neznatno više udarac pogodio nego kaj je obranio. Ili onaj udarac nakon obrane je sretno prošao pored gola. — Crusades
Kak tak nikad ne pogodi Nevistica na golu jebem mu miša maloga?
Čak ga ne pogodi ni centaršut s 30 metara koji kraj njega uđe u gol bez da ikoga dira na tom istom terenu.