Nije u tome stvar nego što je proširivanjem prvenstva takvih momčadi puno više nego inače. Svjetsko prvenstvo bi trebalo imati dozu elitnosti što je sa 48 momčadi sigurno podosta izgubilo.
Ja sam nekak uvjeren da bude to bolja tekma bila... obje repke su često na prvenstvima tak da mi ih nije čudno vidit... a ovo capeverde, curacao, jordan, uzbekistan, kongo... jao majko mila...
Naravno da sam bio na tekmi, al nije u tom stvar nego samo velim da na takvoj tekmi moraš očekivati užarenu atmosferu pogotovo nakom svega onog s grobarima. Uostalom na svakom derbiju tovari ispale milijun tih topovskih udara i nije to nikakva novost kad se igra derbi tak da ne vidim problem nikakav.