Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo kocka je svaka ultimativno zlo, nažalost zajebana ekipa vodi taj posa, tako da ne virujen da će se iko usudit stati im na žulj...uostalom, država dobije dio kolača, zaposleno je tisuće službenica koje ne rade gotovo ništa za nelošu plaću i sve se to nekako gura bez puno galame...tisuće obitelji su uništene radi kocke, poglavito aparata, ali i kladionica...
al bilo bi suludo igrat se moralnih vertikala, to mogu MOŽDA neki englezi ili barca (svojedobno) ali mi ne možemo...kad pogledaš, praktički pola sponzora po svitu su neke vrste casina ili kladionica...a i alternative nisu puno bolje, naftni divovi, telekomunikacije, fast food lanci, bitcoinovi, banke i slični pupoljci kapitalizma...