1.HNL 2024./2025. "Samo da ne postanemo ko hajduk" bojna al treba pustit Rijeci da hajduk slučajno ne osvoji prvenestvo. Zamisli ti to, Dinamo da pusti nekome. Ej, puštanje utakmice. Pa nismo poluprofesionalci sa Kosova da nekome puštamo utakmicu.
Šteta kaj nema emoji klauna, dobro bi došao sada.