Ti sam čekaš da se netko nađe prozvanim.. to ti je neka nova igra ili? — Droljo
Ocito je to to, hvala mu na svemu — fakin
Neko mi je reko za njega da je na onoj zimskoj stanci u prijateljskoj protiv Austrijanaca onih ne znam kak se zovu da je uso 2.pol i da je bio jedan od boljih... — Roky
