Sanjao sam da smo igrali protiv Betisa i Neva je branio sve zivo. Toliko je bilo nerealno da sam postao svjestan da sanjam. Covjek zivi rent free u mojoj glavi
"Dobro smo pocelii utakmicu, dominirali smo cijelo drugo poluvreme. Oni su svoje sanse zabili, mi svoje nismo. Ekipa smo u stvaranju, vidi se da se jos traze. Trebamo izvuci pouku, idemo dalje."