Comments

  • 1.HNL 2025./2026.
    Sanchez doktore, popišaj se po ovoj lakrdiji hahahaha
  • 1.HNL 2025./2026.
    Bel zasad ne pada na padanje kmecavaca, očekujem na poluvremenu "Cigane, Cigane"

    Edit: Taman napisao još će crveni dat hahaha
  • 1.HNL 2025./2026.
    Čist žuti karton.
    Danas je procijenjeno da Bakrar indicira kontakt i udara igrača zato nije penal bio za Dinamo.
    Ovdje Šego staje na golmana Rijeke i pada ko u bazen.
  • Sven Šunta #41
    Strašan potencijal!
    Navodno s današnjim minutama je aktiviran novi trogodišnji ugovor.
    Makar tako priče kažu, budemo vidjeli uskoro.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Jagušić danas odličan svih 90 minuta na klupi.Marc

    Možda sam zlobnik, ali stvarno mi je svejedno za tog igrača hoće uspjeti ili ne.
    Ne želim mu nesreću, ako uspije super, ako ne, totalno mi svejedno
  • HNL - 23. kolo - Varaždin vs. Dinamo Zagreb - 22.02.2026. - 15:00, Stadion Anđelko Herjavec
    ne vi koji pljujete iz tjedna u tjedan vi ste navijaciFatos Beqiraj

    Otkad je postalo u trendu da svi koji kritiziraju igru Dinama (pogotovo ovakvog!) su pljuvači i ne vole klub?
    Evo reći ću - za mene ovo nije Dinamo, ako me to čini pljuvačem jebiga.
  • ZDP Specijal - Gosti: Tomislav Metelko i Alen Szabo
    Pozdrav za goste, zanima me kako izgleda jedan “matchday” iza kamere?
    Te, kako reagirate na negativne komentare i kritike?
  • Sergi Domínguez #36
    Plus baš je čudno da je Scott bolji od "donedavnog juniora", igrač koji je 10 godina stariji i igrao u 2 najbolje lige na svijetu haha,
  • Bivši Igrači & Treneri
    Nenad Bjelica: "Moraš prepoznati trenutak za promjenu.
    Naprimjer u tom sustavu, ali na neki način ti pomažeš svojim igračima, ti pomažeš svojoj ekipi da kad igra protiv boljih od sebe fizički kvalitetom, pomažeš im da oni mogu odgovoriti na zahtjeve te utakmice. Jer ako sad recimo si Dinamo staviš Mikića, mislim protiv Betisa da je Mikić igrao, i ide na Abde ili kako se zove, na drugoj strani je Antoni išao na, mislim da je bio Goda ili Perez Vinlof.
    To je izuzetno teško tim igračima, u četvorci, izuzetno teško.
    Ti igrači prave razliku u Španjolskoj ligi, a ovo su dva mlada igrača 21 godinu, ovaj ima 18-19 godina i sad nakon te utakmice kažeš Mikić ne valja.
    Pa nisi pomogao tom dečku da on dobro izgleda u toj utakmici. Možda je to bio moment da mu staviš 3. stopera, da ga jedan štiti kad ga probije Abde, da ga štiti.
    Ne možeš ti poslije utakmice s Betisom reći on nije za Dinamo. Čekaj malo, jesi mu pomogao da on bude dobro izgledao u toj utakmici?
    Tako da puno puta ja sam procijenio recimo da Ristovski desno ili ne znam ko je lijevo bio Pierre Gabriel, da ću staviti trećeg stopera iza njih, koji će im pomagat, koji će dočekivat to krilo kad ga probije, koji će ga uvijek dočekivat, a još uvijek će imat 2 stopera u 16. i kontra beka, da će im biti lakše.
    Na taj način da će im biti lakše.
    To su bile moje procijene i mislim da nismo pogrešili. Kažem, onda smo igrali protiv Celtica u 4-3-3 ili 4-2-3-1 protiv Slovana Bratislava.

    Tu procijeniš protivnika, kvalitetu igrača koju on ima i onda guraš ovo svoje.
    Bitan je rezultat. Bitan je rezultat zbog šire slike ove koje pričam.
    Znači i prodaje igrača i imidža kluba."

    Sad sam gledao podcast Bjelice pa mi je ovaj dio zapeo, zanimljivo kako god, mi isto igramo protiv Istre i Genka/Betisa, sustavi i igrači uvijek u najmanju ruku 99% identicni ako ne i isti.
  • Cardoso Varela #23
    Ne želim biti taj lik koji će gaziti dijete, jer njega ni ne krivim za ovu situaciju, Bara forsira i mali igra zbog njega nemojmo se lagati, a očito je da nije kvaliteta za Dinamo.

    No pravi problem leži iza toga, izgubit ćemo zbog situacije Varele na ljeto nekoliko mladih perspektivnih klinaca.
    Puno njih vidi ovu situaciju i smeta im jer misle da su bolji i zaslužuju šansu, te se spremaju na odlazak iz kluba.
    Ne znam jel nam vrijedan toliko taj milijun dva koji ćemo dobit za Varelu (više nema šanse s obzirom na njegove igre), ne znam jel vrijedno da izgubimo 3 4 perspektivna juniora.
    Pogotovo ako se ostvari dolazak velikog imena u Dinamo B na ljeto na kojem radimo trenutno, pa da uz njega imamo top ekipu..
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Ubiše ih haha izdržati 20 minuta za početak i onda lagano..
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Kakav je igrač Teo Barišić pf
  • Trener - Mario Kovačević
    Ne znam zašto se pojedini odmah zapale i nazivaju pljuvačima sve koji komentiraju Kovačevića.
    Za mene ti ljudi nisu pljuvači, nego ljudi koji razumiju nogomet.
    Današnja utakmica i današnji poraz idu isključivo na dušu treneru, kao i svaka dosadašnja europska blamaža.
    Bunkerom i kontrama je dobio Rijeku i Hajduk, ali misliti da se tako može igrati u Europi, jednostavno ne ide.
    Ne može, dragi Kova.
    Ovo su brže, modernije ekipe.
    Nogomet se 2026. igra drugačije, ne onako kako si ga učio godinama u Belupu i Varaždinu, bunker pa rokaj.

    Zvone Boban je, po meni, napravio odličan posao. Riješio se igrača za koje danas vidimo gdje su i na kojoj su razini. Ali sve to prepustiti Kovi da vodi, ogromna je pogreška.
    I ovo nije nikakvo moje pljuvanje po Kovi.
    Isto sam mislio i kad je dobivao Istru, Vukovar i ostale.
    Jebote pa to se podrazumijeva, jer imamo budžet o kojem mnogi mogu samo sanjati.
    Za mene Kova nije trener za Dinamo pa da uzme krunu i kup.
    Prije nego me ovi napadnu, to je moje mišljenje, ne tvrdim da sam u pravu, ali imam pravo tako misliti, pogotovo iz dana u dan sa svakom novom utakmicom.
    Dinamo je pokazao da može igrati odlično i stisnuti Genk, ali onda u drugom poluvremenu opet povlačenje i čekanje.
    Banalna, ali stalna pogreška, na razini amatera.

    Što god se na kraju dogodi, liga, kup ili bilo što drugo, jedna stvar za mene ostaje urezana.
    Kovi nikad neću zaboraviti izjavu: „Svaki bod u Europi je veselje.“
    Čovječe, vodiš klub koji je pobjeđivao najveće europske velikane, a s tobom danas smo se vratili godinama unazad, u vrijeme kad su nas punili kad god bi stigli.
  • UEL - 1/16 - Dinamo Zagreb vs Genk - 19.02.2026. - 18:45h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Dinamo je bolja ekipa od Genka, vidi se da mogu igrati i da kad krenu napred to je pravi Dinamo.
    No opet kukavičko postavljanje utakmice od Kovačevića i bunker s kojim dobiva Hajduk i Rijeku ne pali u Europi, ovo su bolje ekipe.

    Hvala Bogu da je Genk poveo rano inače bi Dinamo bio u bunkeru do 90 min., ovako smo krenuli igrati.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Joško Jeličić više nije stručni komentator hrvatske ligeNogo

    Koje dno.
    Što im se sve dopušta ovo je bolesno.