Comments

  • Zagrebački izbori 2021.
    Anketa na kojoj Skare Ozbolt uzima 10 posto ima smisla?vafenss

    Izgleda da si mlad.

    Starija populacija pamti da je VŠO radila u Tudjmanovom uredu i bila jako uključena u mirnu reintegraciju Podunavlja.

    Osim toga, prva je krenula u kampanju. I plus jedina žena do pojave Jelene koja se pak pojavila prije par dana.

    Pa zadnji izbori AMT 24%, Sandra Švaljek 19% i Bruna Esih 11%.

    I vama je čudno da Vesna Škare Ožbolt dobije 10%. U kojem svemiru je to čudno?
  • Zagrebački izbori 2021.


    Pa ova zadnja anketa ima smisla. Kakav Klisović u drugom krugu, pa to bi bio SF, svi glasači SDP-a su se okrenuli Tomaševiću i Možemo.
  • Zagrebački izbori 2021.
    Nenad Matić je član skupštine koja smatra da Dinamo nije oštećen i među prvima je dignuo ruku za takav stav!Crusades1986

    Jesi okrutan, možda je Nenad skupštinski spavač koji će sazvati izvanrednu skupštinu i predložiti promjenu Statuta. :smile:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Florentino Perez je po 6.ti put izabran za predsjednika kluba.Navijač Dinama

    Imaju 1 član 1 glas 1 kandidat.
  • Shop & Web Shop
    koji bi se puno više prodavali da se toliko ne ističe gnk, već 10 godina to trajeNORTE

    Ovo im je dvostruki promašaj.

    Mogli bi raditi posebno Gradjanski, posebno Dinamo i prodaja bi im bila bolja na obje skupine artikala.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    21% ide na porez?Infinity

    Možda ide web stranici.

    Ne znam, nisam korisnik.
  • Stadion Maksimir
    što onda zapravo predstavlja pompozno predstavljeni renderxavier

    Ha, bacili su temu na stol. :smile:
  • Stadion Maksimir
    Jutarnji...

    "Zagreb će se obnavljati 20 godina, a ja bih volio to započeti. Puno je posla jer trebamo novi GUP i prostorni plan, a tu su obnova Bloka Badelj, Paromlina, Gredelja, kako bi Zagreb postao metropola. Razumije se da u to spada i novi Dinamov stadion".
    Žena i poduzetnik

    Nije li onda Barić u sukobu interesa? On to opovrgava:
    "Zagreb će uskoro objaviti arhitektonski natječaj, a ja sam se automatski isključio ulaskom u politiku i neću se javljati", odgovorio je Barić, i da kako sigurno neće pristupiti stranci MB365.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Hoffenheim-Leverkusen.

    Kramarić na klupi, Jedvaj na terenu. :razz:
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    Problem posrednika je katastrofalno visoki udio u rashodima koji klubovi imaju.

    Nebitno da je Dinamo udruga ili d.d. uz pretpostavku najnormalnije Uprave, koja je dodana vrijednost koja se stvara za članove/dioničare ako imamo ovakav postotak rashoda za posrednike?

    Znači Uprava kluba se jebe sa problemima kadroviranja unutar kluba, bori se za poziciju unutar HNS-a, ima oporbu (normalno bi bilo da svaka pa i najdemokratskije izabrana uprava ima oporbu), odnosi sa navijačima, treneri, igrači, marketing...i sve to da bi klub bio na nuli ili nekom kozmetičkom plusu.

    S druge strane jebivjetri sa mobitelom u ruci i dva tri bodigarda prihoduju 75 milja kuna, rizik nula bodova. Imaju trošak 2-5 milja kuna zbog čistog hedonizma i načina života.

    Jednostavno nije pravedno prema nogometnim klubovima.
  • 1. HNL 2020/2021
    To je posljedica Lige 10 jer se pola lige bori za Europu, pola za opstanak.

    Praktički nema kluba koji je u komfornoj zoni.
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    Ovdje pak kod HNS-a pak piše 4,5 milje eura.

    Zanimljivo kak je Škegro ostao dobar s Bjelicom.