Transferi - rasprave igra u hajduku je glavni dio problema. Nema kome isporucit. Da igra u Dinamu sa Beljom i slicnima sigurno da bi imao bolju statistiku. Topic je mozda jedino bolji obrambeno i u zavrsnici, a sto se tice driblinga, brzine, kreacije i svega ostalog mi je ovaj daleko bolji. A u 17 puta jacoj momcadi nema nesto bolju statistiku