Mislav Oršić #99 gledao sam psv par puta i perisic je igrao desno krilo. U Bayernu takodjer. Kod Conte je igrao wing becka na obe strane. U tottenhamu lik izvodi kornere s obe noge englezi u cudu. Lik igra s obe noge. I onda u repci lik pretplacen na lijevo krilo a na desnom se izmisljala topla voda s Kramaricem i Pasalicem ili veznjacima.
Dalic umjesto da je imao Orsica i Perisica kao ubojita krila plus Petko koji zazmirenih ociju osjeti Orsica lik je isao udovoljavati Perisicu dok je taj isti vani igrao sto mu se kaze.
Orsic kad god je igrao za repku (ono malo) je nesto napravio (Spanjolska, Brazil Maroko) zamislite da je imao minutazu.