Comments

  • Transferi - rasprave
    pa vjerujem da bi hull radio prvi trampu livi pandur. Ima klubova u donjem dijelu EPL koji mogu ponuditi i Feneru i Liviju bolje uvjete naravno sve je pitanje tajminga golmani se najteze prodaju.
    Ali livi vrijedi svake lipe jer on ima jos 7-8 sezona za braniti ako ne i vise to je dugorocna investicija
  • Dominik Livaković #40
    kao sto sam najavio dionice mu rastu
  • Kévin Théophile-Catherine #28
    bilo bi odlicno imat ga za skauta za francusku i u ligue two trazit nove mahreze kantee i sl
  • Transferi - rasprave
    ovo mu je prva prava polusezona (u Dinamu) nakon svjetskog odlazi par igraca a vjerovatno i izbornik. Stojkovicu se dosta karti otvara i sve mu dolazi na svoje.
    Od njega ocekujem double double i debi za repku
  • Mislav Oršić #99
    zasigurno igrac desetljeca
  • Ivan Nevistić #33
    https://www.youtube.com/watch?v=UVDi26_M-SU je li ovo nas neva na 21:09 (i prije)
  • Mislav Oršić #99
    gledao sam psv par puta i perisic je igrao desno krilo. U Bayernu takodjer. Kod Conte je igrao wing becka na obe strane. U tottenhamu lik izvodi kornere s obe noge englezi u cudu. Lik igra s obe noge. I onda u repci lik pretplacen na lijevo krilo a na desnom se izmisljala topla voda s Kramaricem i Pasalicem ili veznjacima.
    Dalic umjesto da je imao Orsica i Perisica kao ubojita krila plus Petko koji zazmirenih ociju osjeti Orsica lik je isao udovoljavati Perisicu dok je taj isti vani igrao sto mu se kaze.
    Orsic kad god je igrao za repku (ono malo) je nesto napravio (Spanjolska, Brazil Maroko) zamislite da je imao minutazu.
  • Sergi Domínguez #36
    iz Pristine moji znas ti koji
    Sergi pocasni stanovnik Dubrave
  • Transferi - rasprave
    to stalno ljudi govore pa opet se "provucemo"
    mislim da je tuchel presolio engleze sto bi bilic rekao i da prolazimo i da ce liviju dionice rasti
  • Transferi - rasprave
    imam neki jeben filing da ce livi opet repku spasavat kroz zicere 1na1 i penale i onda ce fener zbrojit 2i2 i objesit cijenu 6+ milja
  • Transferi - rasprave
    komentirao sam s omakeom vec gruzija je strasan bazen a igraci su tamo jos jeftini.
    Od latinske amerike ekvador paragvaj honduras panama i sl. (kao sto radi na temelju scouting brighton) igraci u brazili argentini i kolumbiji su van plateznog razreda.
  • Transferi - rasprave
    ma kad dodje novi stadion i jednog dana kamp mozes racunati na vise top igraca tipa benaccer a i nase zvijezde modric kramaric kovacic i sl navikli su na top uvjete jer da nije toga ne bi igrali na top razini u tim godinama
    Pogledaj finale kupa i neku random tekmu i pokazi nekom "imenu" i prati mu reakcije.
    Kad klub prijedje na kranjcu i kad bi (za)kupili zagrebello zvone bi sigurno dovukao vise benaccera i olmica
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Zvone daj nam novu Kranjcu, Zagrebello, Alemnu i nece prestati puhati jugo koje nosi sa sobom tegobe u jednom dijelu Hrvatske
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    @Omake kad smo kod free transfera i slobodnih igrace te tuge s juga, sto velic na Leticu s obzirom da je free agent?