Comments

  • 1.HNL 2025./2026.
    Nego, od silne demokracije i 1000000000000000 članova na izborima za parlament u Jugoslaviji 45e, pardon za NO Hajduka je glasalo 4613. Lista LJPV osvojila 100% :cool:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Pa njima svima odgovora derat ove budale tako s tim ciframa i punit proračun, nije njima cilj actually sigurnost na cestama, tada bi stavili ležeće, davali zatvore, a ne kazne (ovom Šveđaninu bi sigurno teže palo 3 noći zatvora i 0 eura nego ovako). O čemu pričamo, imamo ministra koji je ubio čovjeka autom i na slobodi je već godinu i pol.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ove sezone ga je posralo da doslovno minutu nije izostao, vidjet ćemo kako će sad biti.
  • Petar Bočkaj #12
    Da je cijeli ovaj period u Dinamu izgledao isto kao i dosad, ali da je onaj slobodnjak protiv Salzburga ušao umjesto prečke mislim da bi ga slavili i imali samo lijepe želje za njega.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo


    Ne samo to, nego kada netko puši (kaj god) ili pije primarno sebi sjebava zdravlje, dok kod kocke kada krene naplata dugova najebe obitelj do 4og koljena.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Je li kladionica, koja može postati ozbiljna ovisnost kod ljudi koji se ne mogu kontroliratiBosskovitz

    Dobra je poanta cjelokupnog odgovora i meni je jasno zašto su kladionice svima na dresovima, a ne ZET, ali ovo je baš mentalna gimnastika i moralni relativizam. Kladionice i kockanje su najgora ovisnost na svijetu koja uništava milijune života. Da, MC je isto užasan za zdravlje i ne treba jest tamo, ali budimo realni tko od nas bi imao jednaku reakciju na sina koji svaki dan 2 sata udara po voćkicama ili koji pojede jedan meni u meku? Nemojmo se lagat i pravit, kladionice su strašna pojava i to je sada nužno zlo koje moramo nositi
  • Transferi - rasprave

    Razlog se krije i u tim klubovima koji ne puštaju tako lako kao mi. Imaš ugovor do 27e? Tu si, svojevoljno si potpisao. Ukoliko se zajedno dogovorimo da na obostranu korist ideš ranije razilazimo se i to je to. Nekako imam dojam da što se nas tiče nam je jako naštetilo kada je s Oršićem prvi put bilo "zadužio je klub", kulminiralo s Ivanušecom (dakle u onom trenutku kojem je bio klub on nije smio bit pušten da je ponuda 20 mil bila) i sada bi svi van kako im se prohtije, a kod drugih toga očito ima manje. Augsburg lijepo želi vidjeti kakav će on sad biti na pripremama, pa možda probati utakmicu-dvije, pa reći ajde dobar si nam za trećeg napadača, a ako on to ne želi gle bad luck imaš ugovor još 2 godine.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    (nisam placen od strane Ban toursa, Konzuma i Kamgrada)Goncalo Santos

    Ovo bi napisao svatko tko je plaćen od Ban toursa, Konzuma i Kamgrada ;)
  • Transferi - rasprave
    Kako kada netko želi otić od nas sve je sređeno u par dana i ima slobodne papire ili dobijemo duplo manju od očekivane odštete, ali kada netko želi doći kod nas natezanje mjesec dana i opet se ne izrealizira. Zašto sad Beljo ne plače tamo upravi, veže se s lancem za radijator da će mu propast karijera i kaj ti ja znam pa da ga puste za 3.5 mil.?
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    cijena od 99 eura je isto paprena.Tongo Doumbia

    Too, rasprava o tome je li dres preskup :grin:
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Meni okej, ali totalno generic. Sljedeće sezone nakon mjesec dana ću skroz zaboravit kako je izgledao
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2025./2026.
    Jel se vlasnik promijenio prekjučer pa su tek sad skužili, kakve su ovo fore
  • Transferi - rasprave
    Konzum sa ženom i ona ti kaže “šta sad jebeš oko te litre mlijeka i 50€.nemapredaje

    Doslovno svaki put oko napojnice taksistu. Jedino kaj ona plaća :cool:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Treba li vjeru toliko gurati u sport? možda i ne..dzg2024dzg

    Ta vjera je ono što drži chemistry toj ekipi da nadmaši svoja očekivanja. Igrači sami iniciraju da svećenik dođe s njima na prvenstvo.