Trener - Mario Kovačević Nauković je član IO/NO i po zanimanju pivar/ekonomist, sumnjam da ga lifraju informacijama o tim stvarima vezanim uz struku i prvu momčad.
A i realno iz današnje perspektive gdje je na nekih 2,17 PPG i istim brojevima kao Hajduk uz odrađena 3 gadna gostovanja, to ne izgleda opće tako dramatično. Ipak, s obzirom da slijede Poljud, Fener, gostovanje u Srbiji te da igra i atmosfera nisu bajne, vidit ćemo što narednih 10 dana nosi.
Jakir je prošle godine put od heroja do pokojnika prošao u nepunih 4-5 dana, ali doslovce. Ako me sjećanje ne vara, na petak trinaesti u rujnu smo igrali s Hajdukom i 4 dana poslije toga s Bayernom. Kovu tek čekaju Europa i Hajduk. Prije tog petka trinaestog je bio heroj koji nam je donio duplu krunu i LP, u roku 4 dana bacili smo ga niz ulicu. S tim da tu nije bilo kikseva kao Varaždin i posebno Gorica prije samog Hajduka. Prvi kiks je zapravo Hajduk.
Šansu vidim u tome da je Hajduk u lošem ritmu i izvan forme. A nama bi pobjeda tamo dala tu neku energiju za dalje koja bi nas vjerojatno uspješno vodila barem do novog reprezentativnog ciklusa.