To mi je bio amaterski potez. Imaš vec u igri stopera na desnom beku i 2 desna beka na klupi, kao i KTC a na klupi, a ti stavljaš Godu na stopera a desni bok i dalje pokriva Gale.koji curi, a bekovi se na klupi pogledavaju.
Volio bih Genk, sigurno bolji izbor od Bologne. Prolazni. Ali nakon toga ako se ozbiljno ne posložimo u idućih mjesec dana ja ne vidim trenutno niti jednog protivnika iz top 8 kojega bismo mi u 2 utakmice mogli izbaciti.