Da pohvalim Ristovskog. Više nego korektno prvo poluvrijeme, asistencija za gol i kao da jedini gleda gurnut loptu prema naprijed kada dođe u protivničku trećinu
Kaj da odigra kad je vezni red nevidljiv. Stojke u izgradnji nevidljiv, Bati se tu i tamo spusti ali premalo, a šestica nam se ne otvara dovoljno da makne pritisak sa KTC jer je očito da mu rade presing čim prim loptu i zatvaraju mu desnu nogu