Ma o tome se da raspravljati, zapravo ovisi od koga kupujemo i kako tko, al evo Valincic izvrsna kupovina…
Samo sto je netko prije preplacivao sve i svašta pa jebiga poskupio HNL, ali mislim da i dalje se da jeftino i pametno kupiti u HNLu, smiriti će se tržište…. Također stranci u pravilu traže veće plaće od mladih HNL igrača sto isto mora ući u računicu, ali kažem da se raspravljati….
Ali čovjek svakog stranca predstavlja ko da je 7 puta bolji od naših dečkiju. Sjećam se hvalospjeva o Kangi i drugima….
Dobro ti stalno pljuješ po našoj akademiji, po našoj djeci, po hrvatskom nogometu koji je per capita sigurno najuspješniji na svijetu. Kada su ti stranci tak dobri zakaj smo ih sve dobili s 4.5 milijuna stanovnika….
Mislim da se razumijemo imamo dobrih stranaca imamo i i loših, imamo i velikih potencijala imamo i propalih…. I slažem se da je dobar Dominguez
Ali brate mili, ti bi da dovedemo afrikanera s ulice Accre tvrdio da je novi Mbappe i da mu i Kule i Beljo moraju biti zamjene…
Ja bi htio samo jednu stvar reci, uopće ne ću ulaziti u to kakav je Bjelko i sto se je sve dobro učinio u prvom mandatu, ali i kiksevi u drugom i sve o njegovom karakteru i padu trenerske forme nakon rastanka s Pomsom, ali….
Vidi se tko je tu kuhao njemu iza leđa najviše i na kakav način i zbog čega mu je skuhana kajla….
I nemojte mi molim vas apolegirati tog čovjeka ili umanjivati štetu, mislim da je sada šta od Bare šta od drugih ljudi dovoljno izašlo na vidjelo….
Ovo je jako, ali jako iskrivljen način gledanja na stvari…. Od ovih 3790 minuta, 1422 su Dominguezove od čije prodaje zarađujemo dosta manje zbog udjela i prava Barcelone, 838 su Vinloff koji, ako se ne varam ima isto klauzulu i 224 ima Varela koji isto nije 100% naš nego je deal s Barom. Također je bitno da su produkti naše škole, sto ovi navedeni nisu.
Kada se oduzmu te minute smješteni smo na ugodno 6. Mjesto s 1306 minuta… Od kojih je dosta garbage timea i Mikiceve prisiljene minute… Tako da moramo biti realni da dugoročno moramo davati vise prilika našim mladim igračima… Ok sada je prijelazni period, nije strka s lovom, sve to je ok, ali moramo to imati na umu, a ne zamagljivati se inflatornim brojkama i praviti se kao da potencijalni problem ne postoji….
Mislim da stanje je daleko od alarmantnog, ali isto tako dugoročno nećemo moći s ovako malo prilika mladim igračima, ne vidim poantu u Gonzalezu, Mikic i on su već sad tu negdje i slični prototipi, a na Mikicu se može pokriti dobar dio proračuna