Comments

  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Bregu za slavlje u Zagrebu :heart:
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    ↪Jay Nije li mu Tovaric svirao ruku doslovno proslu utakmicu?rokikaciga

    Ne mijenja činjenicu da uvijek radi istu stvar i u prosjeku valjda na svaki 6. prekršaj dobije žuti
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Kalik drugu utakmicu zaredom misli da ce mu sudac svirat neki polufaul i grli loptu..kakav mentalitet jeboterokikaciga

    U HNL-u svaki put upali, čovjek je rob navika
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Drago mi je što ovi pucaju po golu iz daljine, kakav bezobrazluk prema najboljem vrataru reprezentacije ikad. Ali još draže mi je što, za razliku od Zire, ovi i pogode u okvir gola.
    Preslabi su jbg, ali želim barem jedno pišanje od smijeha danas
  • 1.HNL 2025./2026.
    Vukovar raskinuo ugovor s malim čedomirom koji je trebao braniti protiv nas.
    Šteta, baš me veselila ideja gledat ga kako stalno ide po loptu u mrežu.
  • Robert Mudražija #20
    Ako si prisiljen otići dolje otići ćeš. Znači da te ne želi nijedan klub, da ti ovisi karijera i egzistencija drugačijim očima gledaš na to. Meni bi osobno bilo nezamislivo za ne znam kakve novce uopće obući njihov dres, kamoli ginuti i davati sve od sebe i to mi je vječni minus kod igrača. Da sam u njihovoj koži, da mi se cijeli život i zarada vrti oko nogometa vjerojatno ne bi bilo tako nego stisneš zube i odradiš svoj posao.

    Onima koji su imali druge ponude, kojima karijera nije bila na dnu i imali su više ponuda - njima zamjeram. Karačiću ne zamjeram jer me boli ona stvar za njega, brekala ne mogu nacrtanog vidjet.
    Izjavu koja se svodi na "da sam morao otišao bih" ne zamjeram.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo

    Da da nego gledam do kraja godine, prije obiteljskog okupljanja za Božić, a prsti napisali sezona.
    Ispravljeno.

    I bit će barem 7 europskih domaćih :strong:
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo

    Već je krenula računica, 9 domaćih do kraja godine plus Europa vjerojatno 3. To je najmanje 12 znači dvije po utakmici moram riješit jer imam veliku obitelj.
    Znači za Božić kad navale svi na ručak pije se iz Dinamo čaša :love:
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Jebe se Miškoviću, dovoljno se premija za prvenstvo i kup naplaćao, ne daj Bože još za ulazak u Europu.
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Ovaj Janković je baš iritantan lik. Postoji razlika između samopouzdanja i kad si "delusional"
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Samo polako fake riveru, 0:0 je aktivan rezultat pred uzvrat. A tamo ćete lako. Koji debili, majko mila.
  • Ljetni prijelazni rok 2025. - dojmovi i ocjene
    Od mene su svi dobili 5, čak i oni čije mi dovođenje nije imalo smisla. Duga je sezona, tko pripada u klub izborit će se za mjesto. Prilika će biti i treba prema svakome biti optimističan i strpljiv.

    Inače otvaranje teme vrhunsko, zasad sam na 4 čitanja :strong:
  • 1.HNL 2025./2026.

    Ovo je vrh. Idem poslat poruku Sofiji Vergari, računa se kao pokušaj jbg
  • 1.HNL 2025./2026.
    Istra očajna, kao da nisu ni htjeli pobjedu. Kad te Bamba toliko izdominira onda je sve jasno. Radošević i Kolarić najbolji u hajdugu