Hrvatska nogometna reprezentacija Olić o Panami:
Od danas smo fokusirani isključivo na Panamu, kako mi u stožeru, tako vjerujem i igrači. Imali smo dovoljno vremena i mi i momčad za odmor i analizu što je bilo dobro, a što nije. Gledali smo suparnika u dvoboju s Ganom. Radi se o ekipi koja je imala jako dobru seriju, ne treba zaboraviti da su do poraza od Meksika bili čak 13 utakmica bez izgubljene utakmice. Imaju igru, žele posjed i dominaciju, žele napasti, stvarati prilike, ali mi smo sve to proanalizirali. Od prve minute ćemo htjeti uzeti posjed, dominirati i visokim presingom napraviti pritisak te biti permanentna opasnost za njihov gol. Hrvatska ima kvalitetu, a ekipa je nakon poraza željna pokazati i dokazati da može biti nadmoćna protiv takvog protivnika.