1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
Kad vidim izjavu, rekao bih da je izjava na mjestu. Ima dijelova di se vide kompleksi, ali budimo realni, koji dio je laž ili podjebavanje?
Dinamo u zadnjih dva tri tjedna je doveo koliko igrača, Ristovski, Čabraja, Špikić, Nevistić, Bulat, Štefulj?
Realno što je rekao Bjelica je da je Osijek klub koji je sa financijskim mogućnostima ispod Dinamove razine i to je to. Kao što sam ranije rekao Bjelica ima komplekse, al ova izjava mu je sasvim prihvatljiva