1. HNL 2020/2021 Tada će ti biti reakcije "A gledajte šta je svirao, pa da se ovo nekome drugome dogodilo, kmečali bi na sve strane i tražili istupanje iz lige/države".
Odnosno vrlo slično kao i komentari naših navijača vidljivi pred par stranica... Tako nekako bi bilo.
Gospodo, Purgeri smo, uzdignimo se iznad razina kmečanja i komentiranja tuđeg kmečanja. Naš je klub Dinamo, i ne bi nas trebalo bit briga ljuti li se navijač Osijeka, Rijeke, Cibalije, Gorice ili Hajduka. A ako se nama desi sranje da nas sudac pokrade, moramo bit iznad toga, a ne spuštat se na razinu kmečanja da nas drugi sprdaju kao što se i njih sprdalo.