KUP - 1/2 - Dinamo Zagreb - Gorica - 28.4.2021. - 18.00h, Stadion Maksimir, Zagreb U ovoj utakmici suđenje Zebeca je bilo užasno, a rekao bih da se većini ne sviđa imat takvo suđenje i gledat kako sudac radi grešku za greškom u našu (ili biločiju) korist, čisto zbog svih konotacija koje to povlači za sobom.
Sutra nažalost neće biti samo hvalospjevi dva prekrasna pogotka koja su postigli Jakić i Mišić, nego će se postavljati pitanja zašto je isključen igrač Gorice, zašto kriterij za faule ili za žuti karton nije isti za obje ekipe, zašto Zebec pokušava biti hrvatski Mike Dean